Wpis z mikrobloga

@WebsterBolek: i tak jest zbyt przystojny na drugim zdjęciu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja książek nie czytałem ani nie grałem w gry, obejrzałem pierwszy sezon i pomyślałem, że Jaskier to taka ciamajda, grajek popierdółka, chodzi za Wieśkiem jak ten nerd za popularnym gościem w szkole by być jego kolegą. A tu się dowiedziałem, że on podobno jest babiarz i ruchacz nad ruchacze :D
@LifeReboot: Jaskier w książkach to był fircyk, galant i babiarz. Umiał grać, śpiewać, miał gadane... Znudzone damy na dworach lubiły hehe być zabawiane. Z kolei prosta dziewki były zajarane, że ktoś taki strojny się nimi zainteresował.
Do Wiedźmina to się faktycznie trochę przyczepił (po czasie z wzajemnością) ale to na pewno nie był żaden melepeta czy inny przegryw. On sam był popularny. Taki Justin Bieber średniowiecza xD
@szpongiel do mnie idealnie przemówiło obsadzenie w roli Jaskra pana Zamachowskiego :D tak właśnie sobie go wyobrażałem- dobry grajek, popularny, ale jednocześnie nie był super chadem z wyglądu za to bajera 12/10 :D