Wpis z mikrobloga

@Ulfric_Stormcloak: @oreze Do jeżdżenia wkoło komina i na krótkie wycieczki to to mam CBR650R, tylko mam prawie 2 metry wzrostu i o ile samemu jest spoko to z plecaczkiem już średnio gdzieś dalej jechać. A i szutry czy dziurawe drogi polski B musze omijać.

@Mododzyglizda GS jest paskudny:P no i nie ma DCT, a przyznam, że się na DCT nakręciłem dość mocno, zwłaszcza mając #!$%@? lewy staw biodrowy:D

Mam pieniądze i
@tagan: u mnie rpha70 jeszcze trzyma wizjer ale o klatwie slyszalem, co prawda nowy rpha71 nie ma tego zapinania ale w innym miejscu dali ciala :D
ja to tylko nakedy, mam juz docelowe moto to i nie szukam dalej
@tagan: #!$%@?ć Afrykę aż po sam przylądek dobrej nadziei.
Te szutry co dasz radę zrobić afryką zrobisz na wszystkim, nawet na sztywnym czoperze.
Żeby podróżnym enduro zrobić jakiś teren a nie szutry dla gejów :-) trzeba bardzo ale to bardzo dużo umieć w offroad.
Kup sobie grand tourera typu busa czy kwacker a do terenu enduro, nie mieszajmy dwóch systemów walutowych.

Gx
@Man_of_Gx: ja się zgadzam że jeżeli to ma być Moto głównie do 2 up touring to Afryka jest średnim wyborem. Jeżeli ma być jedynym Moto do wszystkiego to spoko ale są lepsze opcje.

@tagan jak chcesz DCT to wyboru dużego nie masz. Inna sprawa że w Moto typu GS czy Tiger podczas jazdy typu tour nie zmienia się biegów tak często.
@tagan: No widzę że nie jesteś, dlatego ci mówię jak masz zrobić żeby było dobrze.
Tylko jak piszesz że potrzebujesz DCT ze względu na biodro i jednocześnie planujesz enduraka w którym biegami miesza się więcej niż Modest Amaro w swoich zupach to mam wątpliwości czy to tylko pier...sz bo lubisz czy to już deficyt mentalny, tak czy owak sensu w tym nie ma.

Gx
@Man_of_Gx idź mędrkuj na jakieś fora dla dziadów bo nie da się czytać tych Twoich mądrości, wszystkie Twoje wpisy zawsze są nasączone jadem i robieniem z siebie wielkiego guru pełnego pogardy dla innych, bardziej to smutne niż śmieszne.
idź mędrkuj na jakieś fora dla dziadów bo nie da się czytać tych Twoich mądrości, wszystkie Twoje wpisy zawsze są nasączone jadem i robieniem z siebie wielkiego guru pełnego pogardy dla innych, bardziej to smutne niż śmieszne.


@tagan cieszę się, że nie tylko ja to zauważyłem ( ͡º ͜ʖ͡º)