Wpis z mikrobloga

Ktoś mi konkretnie powie, co tam jest szkodliwego?


@ssauczo_pauczo: Tam jest wrzucony cały zestaw wesołego chemika, ale wcinaj tą metylocelulozę i resztę.
Jest tania bo służy też do produkcji papieru i używają to w przemyśle budowlanym.
Zwiększa retencję wody w jelicie i objętość mas kałowych - typowy środek pęczniejący.

Powinni tylko nazwy zmienić np. Chemiczna papka udająca salami czy schab.
  • Odpowiedz
zemu normalni ludzie (czyt. miesozercy) nie mają mięsa wygladajacego ja ktrawa


@aczutuse: Normalni ludzie nie są mięsożercami, a wszystkożercami. Natomiast masz mięso "jak" frytki czy hummus i nikt się o to nie sra.
  • Odpowiedz
@razor172: żeby urozmaicać dietę? Zjeść rośliny w innej formie i z innymi przyprawami?
Wszystko mi jedno czy jakiś mięsożerca kupi sobie hummus mięsny czy frytki z kurczaka.
Nazwa ma tylko sugerować co firma chciała stworzyć.
  • Odpowiedz
Bezmięsny to sztos jeśli chodzi o smak, ale wszystkie te ich produkty są za drogie by jeść je codziennie.
Tymczasem suchy groch 5,2zł/kg, kasza jęczmienna 3.4zł/kg...
  • Odpowiedz
w składzie pewnie cała tablica Mendelejewa?


@WielkiNos: zamiast się kompromitować można było poświęcić 5 sekund na wygooglanie składu.
Ale gawędź przyklaskuje bo dalej nie potrafi przyjąć, że można żyć bez mięsa.
  • Odpowiedz
@SkeletonKing a co zazdrościsz mi plusów? xd wiem, że można bo żyję. Nie przepadam za smakiem mięsa i często szukam alternatyw. Skład może nie jest jakiś bardzo zły, ale to żywność przetworzona i zawiera cukier. Podałam inne możliwości.
  • Odpowiedz
@hu-nows:

oryginalne nazwy kojarzą się z cierpieniem zwierząt

?? Ale to Ty to powiedziałeś
Myślisz, że weganom karkówka i bekon po prostu nie smakują?
  • Odpowiedz