Wpis z mikrobloga

Gdyby chociaż dzban potrafił korzystać z googla


@HabaHabaczynski: o to, i to nie tylko stare dziady ale też młodzi lekarze. Mnie tak kilka miesięcy temu zdiagnozowała młoda lekarka że zostałem praktycznie okaleczony. Oczywiście szanse na odszkodowanie zerowe, jak w wyniku błędu lekarza coś się stanie to zostajesz samemu na kruchym lodzie.
I to na bazie zdjecia rentgenowskiego


@bullsh1t: a to nic nowego...
te dziady nawet jak maja przed soba zdjecie to bez opisu nie wiedza co powiedziec xD tacy specjalisci xD

mialem zerwane wiazadla w stawie skokowym a pseudolekarz powiedzial ze mam przestac udawac... na szczescie szybko ogarnalem prywatnie i tylko dzieki temu moge chodzic
@Garnuch2137: podobna sytuacje tez mialem i to prywatnie. Lekarz kazal mi wracac do domu bo nic mi nie jest a jeszcze tego samego dnia wyladowalem w szpitalu z podejrzeniem zapalenia opon mozgowych (skonczylo sie na infekcji wirusowej, ktorej skutki mam do dzisiaj tzn uszkodzony sluch)
@Dietetyq: nie człowieku, nauczyciel i lekarz to nie są miernoty. Musieli pokończyć odpowiednie szkoły, podyplomówki i później poszli po prostu pracować. Za to szacun - bo coś zrobili. Znasz powiedzenie „obyś cudze dzieci uczył”? To nie jest lekka praca, za to leci kolejny szacun. Dostałeś jedynkę w szkole, albo wydaje ci się, że wszystko w szkole wiedziałeś, dlatego gardzisz tą grupą społeczną. Prawda jest taka, że bez tych nauczycieli, g**no byś
@LicentAbsolweum: nikim nie gardzę - ale też nie ubóstwiam i kłaniam się w pas komuś po ktoś ma Prezes, Doktor, czy Magister Inżynier przed nazwiskiem.

Są ludzie zasługujący na szacunek i tacy zasługujący na pogardę - nie zawsze jednych od drugich wyróżnia status majątkowy czy tytuł naukowy.