Wpis z mikrobloga

@PfefferWerfer Czyli wszędzie działa inaczej, nieźle xd

A powiedz mi przy okazji, czy ulubione na przeglądarce są w stanie wyświetlić wpisy starsze niż przykładowo dwa tygodnie, czy może jest taka sama #!$%@? jak w aplikacji i max 20 wpisów?
Wyłączajcie te podpisy pod obrazkami w ustawieniach profilu na wykopie, wstyd to ludziom udostępniać, bo jeszcze pomyślą że jestem wykopowiczem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PfefferWerfer: jak klikniesz na zrodlo obrazka to otwiera się w nowym kknie bez podpisu
Wyłączajcie te podpisy pod obrazkami w ustawieniach profilu na wykopie, wstyd to ludziom udostępniać, bo jeszcze pomyślą że jestem wykopowiczem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PfefferWerfer: jeszcze podpis użytkownika pod kradzionym memem ze znakiem wodnym jbzd xD
@HabaHabaczynski: Dokładnie dla mnie to było jedno z większych "odczarowań" w dorosłym życiu. Tak samo jak za małego dzieciaka wierzyło się, że nauczycielka w szkole serio jest taka mądra i wszystko wie najlepiej (w rzeczywistości poza totalnymi pasjonatami największe miernoty idą uczyć w szkole, bo w normalnym biznesie by sobie rady nie dali) tak samo z lekarzami. Kiedyś myślało się, że facet albo babka w kitlu to taka wyższa kasta, naprawdę