Wpis z mikrobloga

Czy to ja jestem przewrażliwiony, czy po tym jak ta dziewczyna go traktuje widać, że nim gardzi i nie szanuje xD
Może nie zrobiła nic wielkiego, ale chodzi o sumę drobnych elementów. Jasne można czasem zażartować kąśliwą uwagą "ty masz gorsze teksty", "czemu ty nie masz takich włosów...", ale inaczej to wygląda jeśli jest to równoważone innymi pozytywnymi komplementami i aprobatą, która nie pozostawia wątpliwości, że to są tylko żarty, a najbardziej ze wszystkich to on jej się podoba, a nie że laska dla żartów tylko ciśnie, przewraca oczami, robi pogardliwe zirytowane miny, a przez pół godziny nie okazała żadnego pozytywnego gestu w stosunku do tego jej chłopa tylko sam zalew shit-testów xD
To jest chyba ta sytuacja, o której ci wszyscy redpillowcy i inni pua gadają, że chłop nie trzyma tej słynnej ramy xD

#przegryw #blackpill #niebieskiepaski #rozowepaski #gimper #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #redpill
Bananek2 - Czy to ja jestem przewrażliwiony, czy po tym jak ta dziewczyna go traktuje...
  • 28
@Weglowodan990: Przecież te ich kontakty z psychologiem to tak jak u celebrytów. Wyższa forma sperdolynum, kiedy masz pełną dupę. Potem psycholog musi wysłuchiwać problemów pokroju czy pojechać na siłkę białą limuzyną, czy czarnym suvem.
@Bananek2 jak mają konta na tinderach i sobie szukają partnerów to się oboje nawzajem nie szanują.

To w ogóle para? Chemii między nimi 0.

Nie oglądałam całości, ale w tych kilku fragmentach, które przewinełam to on jej dogryzał.
@Bananek2: Kiedyś moja dziewczyna założyła dla beki tindera, zaczęła pisać dla jaj z kolesiami i się z jednym dla jaj umówiła, boże jak kisnęliśmy z frajera. Nawet debilowi nudesy wysłała, buziaczki, komplementy i takie tam. Zaprosił ją na kolację, potem dla beki się całowali i poszła do jego mieszkania.
Dla jaj się ruchali, potem dla beki mnie rzuciła i są dla śmiechu parą xD
Typ myśli że to tak na serio,
@Bananek2: #!$%@? jakie to obrzydliwe XD

ten chlop ma takie pieniadze ze co tydzien moglby miec inna loszke 10/10 a ma jakiegos szona ktory do tego go nie szanuje XD

to jest dopiero prawdziwe #!$%@?. Mimo wszystko taki przegryw pójdzie do lasu pochodzić, jebnie rompera nad jeziorem albo #!$%@? normików
a taki gimber niby ma hajs i jest spelniony zawodowo ale i tak zasypiając myśli o tym kto jutro będzie #!$%@?ł
  • 21
@kexus512: nie wiem czy tu nie odgrywa roli zjawisko podobne do dziewczyn, których cięgnie do przemocowych partnerów i jak ktoś je za bardzo szanuje to tracą zainteresowanie. Może potrzebuje by laska go nie szanowała i nim pomiatała, a takie które by go dobrze traktowały mu się nie podobają xD
Niektórzy faceci płacą grube pieniądze kobietom tylko za to by po nich deptały i ich wyzywały
dziewczyna go traktuje widać, że nim gardzi i nie szanuje xD


@Bananek2: gość robi dla jaj film gdzie szuka dziewczynie nowego chłopaka. Ja nie muszę na nią patrzeć by wiedzieć, że ona straciła do niego resztki szacunku i w gadzim mózgu nim gardzi.

@GalAnonimowy to jest ogólnei ciekawe jak ludzie, którzy z racji odniesionych sukcesów mają 'powodzenie' u kobiet często są kompletnie odrealnieni od tego jak kobiety działają. Ten inny cuckold
nie ogarniam, jak można, przy takim "fejmie", dawać się tak upokarzać takim chodzącym czerwonym flagom. Spojrzenie 1000 knag, kolorowe włosy, tatuaże, OTWARTY ZWIĄZEK. Jakiś damski ufolud robi z niego cuckolda na cały internet, a on jeszcze kurczowo się jej trzyma


@GalAnonimowy: byc moze to jest relacja biznesowa, na youtubie to ponoc wcale nie takie rzadkie, ze osoby sa ze soba dla zasiegow itd. moze stwierdzili, ze taki otwarty zwiazek bedzie kontrowersyjny
nie ogarniam, jak można, przy takim "fejmie", dawać się tak upokarzać takim chodzącym czerwonym flagom.


@GalAnonimowy: Nie rozumiesz, bo jesteś incelem, który postrzega świat w inny sposób niż reszta. Widzisz różne rzeczy, które istnieją tylko w twojej głowie. Dobrym tego przykładem jest "spojrzenie tysiąca #!$%@?ów", albo interpretowanie różnych zachowań jako upokarzanie.
@GalAnonimowy

To jest jeden z książkowych przykładów blackpilla i jednocześnie zaprzeczenie redpilla. Możesz mieć hajs i popularność, ale jak jesteś nieatrakcyjnym fizycznie manletem to i tak najczęściej na co możesz liczyć bez skrajnych przypadków to wlaśnie tego typu "związek". I pewnie mógłby mieć lepsze sztuki, które by go lepiej traktowały, ale to już na otwartych zasadach sponsoringu, a nie z #!$%@? o jakimś związku i miłości.
@choochoomotherfucker

No nie wiem, typ jest raczej bardzo znaną personą w tym środowisku internetowym już od dawna i ostatnimi czasy chyba znowu miał swój peak, a poza tym sądzę, że takie wyznania to prędzej mu mogą przynieść spadki niż wzrosty długoterminowo. Gonciarz przez podobną kontrowersje stracił wszystko.