Wpis z mikrobloga

@muchatse: musisz sobie odpowiedzieć, tylko szczerze na podstawie faktycznych przeszłych Twoich zachowań w róznych sytuacjach, czy powiedziałbyś że tak samo zostawiłbyś Twoją byłą dla jakieś hot 8/10 fajnej dupy? Chwycił byś takie cycki/świetny tyłek i buzie, taką szansę?
Od refleksji nad tym i zrozumienia, nie pobożnych życzeń jak myślisz o sobie, tylko twardej prawdy wynikającej z tego jakie życie miałeś, i jakie podejście do niego i jakie zachowania w nim miałeś
@muchatse: Za cholerę nierozumiem, skąd ty masz informację o jej nowym, czy jest twardy, ma dobry charakter itp.
Po cholerę żyjesz jej zyciem, poszła?
To #!$%@? jej na drogę, przetrzymaj, jak trzeba to #!$%@? kilka razy pięścią w ścianę, wypłacz się, ale odpuść.
Nie szukaj informacji na temat jej zycia teraźniejszego, a już tym bardziej, nie pozwalaj na to, by ci ona przekazywała informację i powodowała doła i spadek samooceny.
Zablokuj
@muchatse: xDDDDDDDDDDDDDDDDDD była ci powiedziała, że jej nowy typ to jest prawdziwy mężczyzna, silniejszy, twardszy, większy od ciebie bo ty byłeś chłopczyk pipka, a jak tamten ją rucha w dupę co tobie nie dawałą to ma kosmiczne orgazmy a z tobą udawała.

No panie oczywiście, że cię zabolało, każdego faceta to boli bo z definicji jeżeli kobieta nie sypia już z tobą, a sypia z innym to ten inny jest najwyraźniej
@LifeReboot: Miałem coś podobnego właśnie napisać, bo mi się wpis wyświetlił w Aktywnych.
Czy OP został porzucony ze względu na wzrost? Może tak, może nie, nie mnie to wyrokować.
Czy OP będzie miał to wypominane przez tępą dzidę tylko dlatego, że wyczuła, że ten temat go mocno boli? Abso-#!$%@?-lutnie.
Wszystkie opowieści będą koloryzowane na takich poziomie, że Michał Anioł z Kaplicą Sykstyńską może się schować, tylko po to żeby szpila w
@muchatse bardzo znajomy schemat działania. Och jaki ten nowy jest super, jaki męski, wspierający, ble ble ble...
Byleby tylko #!$%@?ć Tobie i twojej samoocenie, bo kobiety dokładnie wiedzą gdzie wbić szpilę, bo przez czas związku dokładnie zapoznały się z Twoimi słabymi stronami. Taka ich natura.

Wiesz co zrób? Jeśli nie jesteście zmuszeni być w jednym miejscu (praca, dziecko, etc), to urwij kontakt, zablokuj ją gdzie się tylko da i nie interesuj się
@muchatse: to oczywiste że wybieramy dla siebie lepiej w następnych relacjach. Twoja następna relacja też będzie lepsza, daj sobie czas i ciesz się że potrafiliście się rozstać i iść dalej, a nie tkwisz w martwym punkcie.
@Puuch12: mniej więcej, tzn. przed wieczorem kawalerskim mojego kumpla chciała się spotkać i tam mi powiedziała, że się z kimś spotyka, gdy po prostu weszło na tematy co tam u ciebie słychać więc ja trochę ześwirowałem bo u mnie na choryzoncie brak jakiejkolwiek laski i trochę ją zacząłem pytać, a trochę ona sama mi opowiedziała