Wpis z mikrobloga

Co ciekawego w #augustow może tu być serio turyści się tu zjeżdżają i robią zdjęcia dla podupadającego Atola jakby to był cud architektury no i oczywiście jeziora i rzeki i tyle do tego określanie Augustowa mazurami.. w samym mieście nic nie ma oprócz kebaba na każdej ulicy i jakiejs restauracji najmilsze miasto w Polsce?? Nie wiem z ktorej strony podajcie mi pare przykladow jako mi dla mieszkanca tego miasta ktory tu jest od urodzenia w czym te miasto samo w sobie jest takie super? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#augustow #podlasie #turystyka #pytanie #rozkminyzdupy #humor
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@Daster21 ja bardzo lubię Augustów, jest bardzo zielono, dużo wody i obok Puszcza Augustowska a więc jeszcze bardziej zielono. Poza tym jest w miarę spokojnie, czysto i schludnie. Lody Rico przy rynku zajebiste. Piekarnia Bernatowicza robi najlepszy chleb na świecie, mogę jeść kilogramami. Jeśli dobrze pójdzie to w następnym roku przeprowadzam się w te okolice i nie mogę się doczekać
  • Odpowiedz
@Daster21: Nie chcę umniejszać twojemu miastu ale masz rację. Byłem u was tydzień no i tak powiem średnio. Ok popłynąłem sobie papieskim rejsem do jakiegoś kościoła na wyspie i na tym koniec atrakcji, dwa razy obeszliśmy miasto i na tym koniec. Dobrze, że był basen w hotelu to nie wynudziłem się za bardzo ;).
  • Odpowiedz
robią zdjęcia dla podupadającego Atola


@Daster21: XD ta forma tak zawsze śmieszy, szczególnie w takich przypadkach.
Ten Atol dał ludziom questa, żeby dla niego zrobili zdjęcia?
  • Odpowiedz
@Daster21: nie wiem co ludzie widzą w tej dziurze, ile razy można gapić się na te same jeziora #!$%@? turystami, ale z tym kebabem na każdej ulicy to przesadziłeś xD w tym mieście nawet ciężko dobry fast food znaleźć, a pisanie że piekarnia Bernatowicz ma smaczne pieczywo to już w ogóle x #!$%@? D
  • Odpowiedz
@Wamp0302: ja bardzo lubię Bernatowicza, ( ͡° ʖ̯ ͡°) chyba kwestia gustu.
@marian1881 z Trójmiasta - w zasadzie nie Augustów a obok Lipska, nadal powiat augustowski. Mam tam dom po teściach ktory trzeba trochę wyremontować, praca całkowicie zdalna, zawsze chciałem na wsi mieszkać, nawet, jeśli to takie zadupie. Z resztą da się tam normalnie żyć, bo dużo rzeczy można załatwić w Lipsku/Dąbrowie Białostockiej/Augustowie albo nawet Sokółce czy
  • Odpowiedz
  • 0
@Wamp0302: no kurła na mostowej masz 3 kebsy na samej mostowej! Jeden na Kościuszki (lub rynku kto jak chce)
Trzeci na 3 maja no praktycznie gdzie nie pojdziesz tam kebab cokolwiek się nowego nie otworzy to sobie postoi miesiąc dwa i buda zamknięta
Tak jak z tą pijalnia wódki i piwa postala? Otworzyli? No raz tylko chyba i stoi opuszczony budynek nic tu nie ma sensownego.. nawet sensownej pracy nie ma
  • Odpowiedz
@Daster21: z czego jeden jest zjadliwy, drugi z trzecim #!$%@?ł cenę nieadekwatna do jakości z czego ten jeden otwarty tylko sezonowo. Royal i King to sieciowki z czego w Royal można płacić tylko gotówką xD super wybór #!$%@?.

Pijalnie zamknęli bo to była zbieranina meneli.
  • Odpowiedz
@Daster21: miejscowośćweekendowa Białegostoku.
Po Co jechać gdzieś nad jakiś zielony zalew jak w godzinkę dojedziesz nad czyste jeziora.
A reszta miejscowości w tym Warszawa nie wiem po co tam jeździ. Jedyne wytłumaczenie, że jest bliżej niż mazury.
  • Odpowiedz