Wpis z mikrobloga

#przegryw #depresja #tinder #p0lka #blackpill #alkoholizm

Właśnie dziś przypadkowo dowiedziałem się od koleżki z pracy, że dziewczyna z którą kręciłem, spotykałem się, budowałem relację koleżeńską powoli zmierzając do sedna związku (i powiem szczere chciałem to kontynuować i strasznie się w nią wkręciłem) ma tindera i usilnie poszukuje tam chłopaka. Super, naprawdę super... a taka szara myszka spokojna...Nie można ufać nikomu prócz sobie.

Widzicie drodzy i mili. Możecie mieć dom, hajsiwo dobrą pracę ale to nic, gdy masz 175cm i twarz jak Robert Górski z KMN.
Kolejna porażka. To już chyba 10:0 dla przegrywa. No nic zdrowie, bo wlatuje good drin i muzyczka bluesowa.

Ale widzicie pozytyw tego taki, że juz nie płaczę. Idzie się przyzwyczaić do porażek. Czuć ból ale nie płaczę. Samoocena przez najbliższe miesiące znów minus 1000.
  • 41
Właśnie dziś przypadkowo dowiedziałem się od koleżki z pracy, że dziewczyna z którą kręciłem, spotykałem się, budowałem relację koleżeńską powoli zmierzając do sedna związku (i powiem szczere chciałem to kontynuować i strasznie się w nią wkręciłem) ma tindera i usilnie poszukuje tam chłopaka. Super, naprawdę super... a taka szara myszka spokojna...Nie można ufać nikomu prócz sobie.


@The-Green0Bastard: Singielka poszukuje chłopaka. Szok. Straszne
Co za czasy
@The-Green0Bastard: a ona w ogóle wie, ze Ty nią jesteś zainteresowany jako kobieta? Cna randce byliście albo coś podobnego? Bo jak nie to co się dziwisz, ze szuka chłopaka skoro jest samotna. Myślisz, ze jak z jakaś dziewczyna pogadasz i sie lubicie to ona ma od razu zamykać wszelkie konta randkowe i urwać kontakt z męskimi znajomymi bo przecież między Wami być moze za rok dojdzie do czegoś więcej?
@trosia: ja myślę że ona myśli o nim jako o dobrym koledze geju do wyjścia na miasto jak jej się będzie nudzić, a chłop już miał w głowie związek xd

Tak się kończy powolne budowanie relacji :-) w tych czasach jeżeli nie pójdziesz się seksić do 3 randki to wiele lasek olewa temat. Romantyczne pisanie wierszy już się skończyło, świat przyspieszył gościu gdzie Ty żyjesz...
@The-Green0Bastard: kolejna historia, w której facet się angażuje i buduje relację zmierzającą do związku, a nagle okazuje się, że #szaramyszkadlaanonka nie wiedziała o co chodzi, myślała, że to tylko koliega. Oczywiście - to jest normalne, że koliega zaprasza na obiady, kolacje, na długie spacery, przejażdżki, wycieczki, każdy koliega kupuje kwiaty i drobne upominki. Klientka doskonale wiedziała o co chodzi anonowi, tylko wykorzystywała go, a na końcu zagrała idiotkę. A wy jeszcze