Wpis z mikrobloga

#mafsaustralia odcinki 19 i 20

Belinda odnoszę wrażenie, że to 13 latka uwięziona w ciele 27 latki. Nie daję sobie rady też z jej stylówkami. Ona chyba kupon rabatowy do jakiegoś lumpeksu dostała i od razu cały wykorzystała.

Patryk no cóż? Myślenie to raczej nie jest jego mocna strona. Nie przemyślał tego listu. Chciał dobrze, a wyszło jak zwykle. Wścibianie nosa w nie swoje sprawy i mówienie na głos o tym co mu w tajemnicy i zaufaniu Brett powiedział trąca trochę gimbazą.

Melissa słów mi brak już do jej zachowania. Ona wszystko wybaczy. Gdyby przyłapała Gonzo w łóżku z własną siostrą, to by po nich posprzątała i jeszcze kanapki im do łóżka podała, byle by tylko on nie odszedł.

Booka i Brett Nie wiem kim jestem bardziej zawiedziona, chyba nią. Wcześniej odnosiłam wrażenie, że to Brett zbyt często wyraża swoje niezadowolenie, a dzisiaj zdałam sobie sprawę, że my po prostu zbyt mało z tej ich relacji oglądaliśmy. Ona rzeczywiście widzi tylko jedną ( własną) stronę medalu. Jest mi tak przykro, że to zobaczyłam bo naprawdę im kibicowałam.
  • 13
@Rosalinea: Belinda jak pisałam, przedszkole i misie. Może jakby dostała jakiegoś przystojnego, lepiej zbudowanego chłopa to coś by tam drgnęło? Bo weźcie tego Patricka, rozebrany czy ubrany, mega aseksualny. Z tym listem to chyba chciał pokazać, jaki to on nie jest ważny tam, chciał bardziej zaistnieć?
Tak, jej stylówka jest powalająca. Strój na kolację - o em dżi.

Jake w sukience i w umalowanych ustach <3 No ja bym go ciągle
@Brid_Get: miło było oglądać Jake i Rebecce uśmiechniętych ( ͡° ͜ʖ ͡°) miła odmiana, ale ja nadal nie ufam tej babie i dziwię się jemu, że nadal w tym tkwi.
Na jego miejscu honorowo jak Górnik bym odeszła z przytupem. Dla mnie ich związek to jedna wielka ściema.

Italiani u mnie na plus, choć przyznam szczerze, że nie ogarniam urody Kerry. Fajna, szczera, uśmiechnięta, ale jej twarz
@Brid_Get: Nie obejrzałam jeszcze 20 odcinka, ale w 19 Booka straciła u mnie jakąkolwiek sympatię, to co zrobiła było zwyczajnie chamskie. Zaprezentowała się z najgorszej strony. U mnie jest obecnie w czołówce najbardziej nielubianych uczestników. Okropna baba, jestem w szoku po jej występie.
@melisa_m: a w odcinku 20 Booka daje jeszcze większy popis przy stole, aż sobie powtórnie ten odcinek włączyłam. Patryk to jakiś emocjonalny niedorozwój jest. Bretta nadal lubię. Szkoda mi go, że Patryk go tak zawiódł, ale powinien wiać jak najdalej od Booki.

Jak oglądniesz 20 odcinek napisz co sądzisz o nich.

I jeszcze ta Rebecca. Nie znoszę Gonza, ale ona stara się być zawsze zapalnikiem dla jego awantur. Przynudza jednym i
@Rosalinea: Ale hitem jest Belinda! Jak ona się ubrała, jak na plażę. Wyglądała jak zabłąkana córka na przyjęciu rodziców. Jest dziwna i z tym równie dziwacznym i nieatrakcyjnym Patrykiem tworzą parę, która wywołuje u mnie zazenowanie...
@Rosalinea: jest mi naprawdę przykro z powodu Bretta. Ten świat wokół niego był żenujący, a żona dala popis wredoty. Szok. Nie rozumiem. Tak trudno usiąść i porozmawiać? Te jej kartki z wypisanymi za i przeciw...
Belinda i Pat - aseksualni, on głównie. Kompletnie tego nie widzę.
Bryce z żoną - ech.
Rebecca i Jake - ona dramat.
Alana i mąż - nie widzę tego na dłuższą metę.
Włosi - kibicuję :)