Wpis z mikrobloga

261 971 + 142 = 262 113

Upaaaałłłłłłł. Jak za zimno to źle, ale jak za ciepło to jeszcze gorzej. Picie zaczęło się kończyć koło 100-nego km i po drodze nigdzie nie widziałem żadnego sklepu ;/ a mijając stację paliw to mi umysł zlagował i zacząłem analizować cenę paliwa xd trasa do 110km była prowadzona przy dużym udziale dróg szutrowych, co miało swój urok; z uwagi na niedawne deszcze piasek jeszcze nie był sypki, ale zbity i fajnie dość się jechało ;) Jednakże przez to, że piasek był lekko wilgotny przez niedawne opady, dało się po nim w miarę sensownie jechać i było git.

Najśmieszniejsze jest to, że gdyby nie jazda w tamtym rekordu, to ta jazda by była tą rekordową heh

Widziałem bociana czarnego. Szkoda, ze nie zdążyłem mu zrobić zdjęcia ;( bardzo rzadki widok tym bardziej, ze blisko był ludzkich zabudowań

Przejazd kolejowy na zadanie to jest to. Jeżeli dyżurny ruchu to czyta, to pozdrawiam i sorki za melodyjkę wyklikana przez naciskanie przycisku. Ale czekanie 5 minut przed szlabanem w słońcu to była przesada ;/

ps 1: w Załączniku zamieszczam fajne logo mijanej straży pożarnej
ps 2. zdobyłem dzięki tej jeździe 49 nowych kwadratów

#rowerowyrownik #ruszmirko #gravel #rower #kwadraty #100km

Skrypt | Statystyki
Pobierz Draakul - 261 971 + 142 = 262 113

Upaaaałłłłłłł. Jak za zimno to źle, ale jak za cie...
źródło: 1684779463500
  • 1