Wpis z mikrobloga

@puniek A tak z ciekawości... Jakie były przesłanki wyłączenia 2 pakietów w tym samym czasie? Nie do końca rozumiem sensu likwidacji dobrego serwisu.
@prlw123 iptv znalazłem https://tiny.pl/w33xs bardzo tania IPTV wczoraj sprawdzone LM pakiet Polska lub Sport jest kanał Polsat Sport Premium 1 jakość oryginalne bitrate , żadnego problemu podczas wczorajszej transmisji , archiwum na 3 dni zakupiona lista jest na 2 urządzenia , ale można zakupić na max 20urządzeń ..Urządzenia zwiększa się o 2pozycje czyli 2,4,6,8, i tak dalej ,,Dodatkowe 2urzadzenia cena x2..Pakiety UK i DE zawierają pakiety sportowe SKY Sport .Sam pakiet Sportowy
@mtnhardcore2 No właśnie to co jest wyżej ( ͡° ʖ̯ ͡°) Działa bardzo fajnie i ma archiwum. @knopiczka Jest jakaś iptv która na kanały czeskie i słowackie z archiwum?. Aktualnie mają taką która nie ma archiwum i kanały mają 25 FPS co przy oglądaniu sportu jest tragedia. No i nie ma wszystkich kanałów. Z góry dzięki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@knopiczka: @prlw123 Czy u was tez tak jest, ze w tym webplayerze nie wszystkie kanaly z listy sie odpalaja? U mnie np. Canal+ PL sie nie odpala (i kilka innych, ktore patrzylem rowniez). Przez VLC ida normalnie. Zauwazylem tez, ze czasami na niektorych kanalach pojawia sie wybor sciezki audio, ale raz mi sie tak juz zdarzylo, ze ogladalem sobie cos po angielsku z napisami i nagle sie kanal zatrzymal, a jak