Wpis z mikrobloga

Powoli mi się odechciewa zaglądać na #motocykle bo tutaj w kółko to samo.
-Jaki kask wybrać i dlaczego ma to być HJC RPH70?
-Dlaczego chińskie motocykle są spoko w szczególności 125 który to jeden z naszych kolegów zawsze zachwala choć nowy kosztował 4tys zł.
-jakie rękawice kupić seca, schima czy rebelhorn?
-strój jednoczęściowy czy dwu częściowy?
-pochwalcie mój motocykl bo go wrzuciłem na wykop z jakimś smutnym opisem.
-gdzie w Warszawie/śląsku robić prawojazdy?
-ZDECYDOWAŁEM SIĘ NA PRAWOJAZDY, IDĘ!
-albo nie idę bo zapomniałem że mam #fobiaspoleczna
-nie jeździłem 2lata
-co wybrać do miasta i na trasę do 200km. Za 10 tys zł.
-gdzie można kupić telefon satelitarny bo jadę do Rumunii na 2 tygodnie motocyklem. (Autentyk z przed około 5lat)

Nikt już nie pisze jak stuningował własny jednoślad,
Nie chwali się czasami okrążeń z torów.
Nie opisuje własnych wycieczek po za granicę.
Nie poleca zajefajnych miejsc.
Nie pisze obszernych testów własnych motocykli.

Chyba jestem masochistów że tu jeszcze wchodzę.
  • 26
Nie chwali się czasami okrążeń z torów


@mpetrumnigrum: tydzień temu Kisielin wg czasu z GPS telefonu 56,38s best. W większości się kręcę wokół 57 z niektórymi kółkami poniżej. Wiem, że tam 300cc dają radę zejść do 52, ale ja na naked, oponach drogowych i 35 koni mam nadzieję na 55 w tym roku.

W niedzielę poranek z Bydgoszczą. Mam nadzieję zejść do 59s. Na słabych oponach robiłem 62s w tamtym sezonie.
@mpetrumnigrum nie zestroi tego bez powecommandera, to starszy wtrysk bez sondy lambda V2, na samych k&n traci moc aż czuć teraz wydaje się że jest ok szybciej albo tak samo jak na papierowych filtrach i fpr 3.0 , poza tym nasi tunerzy to o kant dupy od benzyny z doświadczeń
@mpetrumnigrum: To co piszesz kiedyś miało miejsce na forach a teraz na grupkach facebookowych gdzie typowo ktoś śledzi dany model/przesiaduje z użytkownikami takich (to samo tyczy się podróży) i tam bardziej takie treści. Tag motocykle jest tak ogólny że nie dziwi mnie fakt że przeważają takie treści jak wymieniłeś. Zamiast mieć żal do społeczności to może przejdź do takiej bardziej sprecyzowanej, skoncentrowanej na treściach które interesują Ciebie ( ͡º ͜
Nikt już nie pisze jak stuningował własny jednoślad,

Nie chwali się czasami okrążeń z torów.

Nie opisuje własnych wycieczek po za granicę.

Nie poleca zajefajnych miejsc.

Nie pisze obszernych testów własnych motocykli.


@mpetrumnigrum: Po co jak dostaniesz dwa plusy i nawet nie wiesz czy tych dwóch przeczytało?
@mpetrumnigrum no to nie wiem, nie wchodz? smutnazaba.jpg bo użytkownicy dodają to co chcą (też nazwa mirkoblog do czegoś zobowiązuje) zamiast walić konia do contentu, który Cię interesuje. nie znajdujesz tu treści do siebie? pomiń tag i tyle. najśmieszniejsze jest to, że twój wpis to właśnie przykład tego co tak bardzo hejtujesz.

ktoś może napisać to samo o Tobie, że używasz tagu x i zamiast pisać na temat to się o cos
@mpetrumnigrum tak, a co? sam nie raz pytałem o ciuchy, o moto, o prawko które robię bo JEZDZE NA 125cc (inb4 nie jestem motocyklista bo nie jeżdżę litrem). boli mnie dupa bo wydaje mi się, że srasz wyżej niż dupę masz po prostu. ja tam lubię tag. może przestaniesz tutaj zaglądać? myślę, że nikt tęsknił nie będzie
@mpetrumnigrum: W sumie trochę rozumiem ten wpis, mały ruch na tagu a chętnie bym coś ciekawego poczytał o motocyklach. Niestety facebook wybił większość for internetowych, taki sam los spotkał fora gitarowe :(
Rok temu wrzuciłem swoją mini relację z pierwszej dużej wycieczki rometem soft chopperem i odzew był naprawdę fajny, zrobiło mi się bardzo miło. W tym roku planuję swoją pierwszą wyprawę zagraniczą więc pewnie opiszę, ale też takie trochę uzewnętrznianie