Wpis z mikrobloga

Moja mama przeszła wczoraj na emeryturę.

Pamiętacie głośna kampanie PiS że kobiety które urodziły minimum 4 dzieci będą miały większą emeryturę?
#!$%@? go warte
Warunkiem jest przepracowanie mniej niż 20 lat XD

Ja #!$%@? jak ja nienawidzę PiSu. Moja matka teraz ma emeryturę 1600 złotych z czego 800 idzie na opłaty.

Przysięgam że będę tańczył jak pewne osoby wykituja z tej partii

#bekazpisu #zalesie #gownowpis #polska
  • 95
niech jadom ( ͡º ͜ʖ͡º)


@OCIEBATON: No skoro żałujesz złego urodzenia to mówię że nie ma czego żałować bo dojść dobre było by to łatwo naprawić.
coś jeszcze mi poradzisz?


@OCIEBATON: byś podał gdzie miało miejsce zdarzenie poniżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pamiętacie głośna kampanie PiS że kobiety które urodziły minimum 4 dzieci będą miały większą emeryturę?

I dostaje euro a nie żetony do biedronki.


@OCIEBATON: Chwalić to się można dolarami nie kołchozo żetonami.
Warunkiem jest przepracowanie mniej niż 20 lat XD


@OCIEBATON co za obrzydliwa praktyka. Baba, która siedziała całe życie w domu dostanie bonus, a baba, ktora zamiast siedzieć w domu normalnie sluzayla społeczeństwu robiąc COŚ nie dostanie nic
XDDDD
Ha tfu, brak słów.
@szaki ok, op przekrecil - "beka z ciebie", bo tak czy tka bonus dostają tylko ci, którzy nie pracowali, bo jak masz minimum to nic nie dostaniesz? Prorodzinnie fest.
No ale końcówka twojego wpisu mówi wprost, że jesteś pisowcem, więc nie ma co gadać
@OCIEBATON: Mieszkałam koło kobiety po 50 która całe życie robi na czarno, a ma 7 dzieci z czego dwóch synów siedzi w pudle (rozboje, włamania), córki też niezłe k****, dwie takie w miarę normalne pracują w sklepie, jeden syn w budowlance i tyle, czyli z tych 7 dzieci więcej mamy strat niż zysku, większe koszty utrzymania w więzieniach i tych całych zasiłków niż ta cała rodzina wnosi do budżetu. Cała rodzina
@OCIEBATON: to w końcu emeryci mają dobrze czy źle za pisu bo już sam nie wiem jak o tym myśleć. na wykopie piszą że emeryci jak pączki w maśle żyją.
@OCIEBATON: nie wiem o co bijesz pianę. Przecież ten program miał zwiększać emeryturę dla kobiet, które urodziły 4 dzieci i dostawały emeryturę mniejszą niż minimalną. Więc jeśli kobieta dostaje mniej niż minimalną i ma czwórkę dzieci dostaje taki dodatek, który wyrównuję emeryturę do stawki minimalnej.
Nie wiem skąd wziąłeś to, że wszystkie kobiety z 4 dziećmi się łapią na dodatkowy hajs.