Wpis z mikrobloga

Załóżmy, że masz jakiś problem. Krótszy, który po stosunkowo krótkim czasie można wyeliminować, albo taki dłuższy, kilkuletni, jakikolwiek – zdrowotny, związany z samotnością np czy też finansowy itd. Jednocześnie zakładamy, że zdajesz sobie sprawę, że z podobnym problemem, trudnością zmaga się też wiele innych osób, więcej niż by się mogło wydawać.
Czy taka świadomość sprawiałaby, że czuł byś się lepiej, byłoby ci lżej itd, czy nie ma to dla ciebie znaczenia?
#pytanie #ankieta #rozkminy #zdrowie #samotnosc #finanse #milosc #problemypierwszegoswiata

Czy taka świadomość sprawia, że jest ci lżej, łatwiej?

  • Tak 38.9% (14)
  • Nie 61.1% (22)

Oddanych głosów: 36

  • 2
@viciu03: zależy jaki to problem bo być może inni są konkurencją przy rozwiązaniu tego problemu no i musiałbym poznać te osoby i ich problemy osobiście żeby dokładnie problemy porównać bo może wcale nie takie same sa te problemy
@penkroff: no ta, to już głębszy temat w sumie, ja tak bardziej uogólniłem. Swego czasu w gimnazjum regularnie do pedagoga szkolnego uczęszczałem. Gdy opowiadałem o problemach czy trudnościach różnego rodzaju, bardzo często słyszałem teksty typu "nie jesteś odosobnionym przypadkiem" itd xD Ale w sumie zwróciłem na to uwagę później, dopiero gdy skończyłem naukę w tej szkole