Wpis z mikrobloga

@Metylo
ciekawe co sądzi o samotnych ojcach z dziećmi oraz ludźmi co chcą zarobić na bk2%, ciekawe co tak bardzo pozytywnego flipy i handle cesjami wnoszą do rynku (?)
  • Odpowiedz
  • 39
@Metylo akurat Buda ukrócił ten biznes między innymi tym programem oraz zakazem i wycięciem cesji, więc zrozumiałe że mają ból dupy fliperzy. Nagle z ich przedsiębiorczości dupa.
  • Odpowiedz
@Metylo: to ten typ co sprzedaje kurs jak inwestować w zegarki kosztujący 5k XD Aż zerknąłem na jego twittera, koleś poleca tam kilka zegarków do 5k w sumie nawet są spoko ale pisze tam o tym że te zegarki mogą być dobrą lokatą kapitału w czasach szalejącej inflacji a skurczybyk na pewno zdaje sobie sprawę że te zegarki po wyjściu z salonu są warte -30 -40%, także nawijać makaron to on
Rinter - @Metylo: to ten typ co sprzedaje kurs jak inwestować w zegarki kosztujący 5k...

źródło: zeg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Rinter: Mój brat akurat całkiem sporo zarobił na sprzedaży kilka lat wcześniej zakupionych zegarków, ja zarobiłam na kupnie perfum i winie. Według mnie spoko opcja na inwestycje, tylko rzeczywiście, trzeba się na tym znać, bo można utopić. W sumie jak ze wszystkim...
  • Odpowiedz
@peszek_leszek: tak z ciekawości jakie to były zegarki? Nawet nie konkretne modele, może chociaż pamiętasz marki albo zakres cenowy? Nie twierdzę że na zegarkach nie da się zarobić, można to robić ale jeśli chodzi o zegarki do 5 -10k to widzę możliwość jedynie w kilku przypadkach:

-kultowe zegarki wycofane z produkcji np Seiko alpinist sarb017 albo Seiko SKX 007/009, jeśli ktoś kupił kiedy jeszcze były produkowane to myślę że mógłby sprzedać
  • Odpowiedz
@Rinter: można zarabiać na zegarkach w każdym przedziale cenowym. Trzeba szukać, wiedzieć co jest na czasie i co się kupuje. Przykład - kupiłem w Częstochowie w lombardzie limitowanego Cartiera Santosa za 6k pln, leżał tam z pół roku. Poszedł za 17k.

Na używanych zegarkach można najwięcej zarobić. Znam ludzi którzy żyją tylko z tego + jakieś deale na złocie.
Kupowanie nowych zegarków oprócz Rolków i AP moim zdaniem nie ma sensu,
  • Odpowiedz