Wpis z mikrobloga

Onuce z Tiktoka jak zawsze w formie, wojny nie ma bo dyskotekę w Sopocie otworzyli xDD dobrze że nie ma polskich dyskotek w Holandii czy Niemczech... a nie czekaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem za tym, żeby spakować ich wszystkich w autokary i podrzucić w okolice Bachmutu, sami by się przekonali czy jest ta wojna, czy jednak nie.
#wojna #ukraina #rosja
JohnnyPomielony - Onuce z Tiktoka jak zawsze w formie, wojny nie ma bo dyskotekę w So...

źródło: IMG_20230521_173959

Pobierz
  • 16
@Wolf1986: A gdzie ja coś takiego napisałem? widzę że macie gotowe szablony do wklejania, no ale nic dziwnego skoro nie potraficie czytać ze zrozumieniem towarzyszu.
@Don_Hollywood Tylko kontekst był taki, że Ukraińcy rzekomo ukrainizują Polskę dyskoteką i kilkoma sklepami xDD to w takim razie my Polonizujemy całą Europę naszymi sklepami i dyskotekami. Nie wiedziałem że jak jest wojna, to prywatny inwestor nie może otworzyć klubu w obcym kraju, ahh ta kacapska
@M4rcinS:

widzę, że specjalista od siedmiu boleści się znalazł.


No to rozumiem każdy charytatywnie tylko siedzi na wojnie z Ukrainców tak? Bo widzę ty za to większy specjalista, bo widzę całe dnie siedzisz na tych tagach i udajesz eksperta militarnego xD. No chyba, że oprócz wyzywania od onuc nie potrafisz powiedzieć nic.