Wpis z mikrobloga

#zwiazki #rozowypasek #gownowpis Mirki już rok jestem z różową. Na początku ona bardziej się starała niż ja, teraz po roku zauważyłem u siebie, że bardzo za nią tęsknię jak się nie widzimy kilka dni, że nawet się zdarza, że płacze w domu (nigdy przy niej). Nie wiem czy to słynne zakochanie czy po prostu samotność gdy jej nie ma, bo znajomych żadnych nie mam. Jedynie rodzice, brat i to wszystko. To wszystko idzie w zla stronę, bo gdy kiedykolwiek ja stracę to wiem, że będzie w #!$%@? ciężko. - to nie powinno tak wyglądać. Ogólnie przez 27 lat byłem praktycznie samotny, nie miałem nikogo a tu rok temu ja poznałem i wszystko się w moim życiu zmieniło, mam się chociaż do kogoś odezwać. Stary chłop a płacze sam w czterech ścianach - śmiechu warte
  • 41
  • Odpowiedz
@WhitePill4All: Powiem ci że już dzisiaj na wieczór trochę emocje opadły. Sam nie wiem czemu wczoraj było tak źle, muszę teścia zbadać i estradiol, bo może przed redukcję wsystko mi poszło w dół i stąd takie wahania nastroju? A co do domu to ona będzie miała duży dom po rodzicach, powoli jescze "urządzają" go jescze więc wizja powortu na wieś jak najbardziej jest. Dzięki ogólnie wysłuchanie moich problemów. Czasami nawet tak
  • Odpowiedz