Wpis z mikrobloga

Na pikniku zdrowotnym (trafiłam przez przypadek) zagadała mnie jakaś kobieta na oko z 50+. Opowiadała coś o wnukach, że syn jak był w wieku wnuczki to był niski, a potem odbił i jest wysoki. Teraz ma tak z 1,75 czyli średni wzrost jak to powiedziała.

Jak widać dla normalnych ludzi, którzy wychodzą z domów i nie są spaczenia wykopem poniżej 180cm nie jest jakimś nadzwyczajnie niskim wzrostem i powodem do zamknięcia w piwnicy.

#wzrost #manlet #przemysleniazdupy
  • 11
@21kremuwkarz37: To według twoich obserwacji średnia dla kobiet to około 176 cm a dla mężczyzn 180 cm. Świetnie poszły ci obserwacje skoro wynika z nich, że średnią mężczyzn i kobiet dzieli tylko 4 cm ( ͡° ͜ʖ ͡°). Już pominam te 176 cm jako średnie u kobiety.
@Iserys7: Gratulacje, powinieneś zrobić doktorat z matematyki, statystyki i abstrakcyjnego myślenia. To, że 70% mężczyzn jest ode mnie wyższa w domyśle znaczy, że są w widoczny sposób wyżsi, nie mam wbudowanego lasera w oczach żeby znać ich dokładne pomiary. Odchylenia na poziomie +/- 3cm nie biorę nawet pod uwagę gdyż buty i grubość ich podeszwy ma również znaczenie i potrafi wytworzyć jakąś tam iluzję. Odnośnie kobiet to może u ciebie są
To, że 70% mężczyzn jest ode mnie wyższa w domyśle znaczy, że są w widoczny sposób wyżsi,


@21kremuwkarz37: I w domyśle również znaczy, że 50 % kobiet jest w widoczny sposób wyższa więc według twoich obserwacji różnica między średnią dla kobiet i mężczyzn wciąż wynosi 4 cm mimo przesunięcia ich wartości o kilka centymetrów względem tego co napisałem w ostatnim komentarzu.
Ja natomiast mieszkam w Poznaniu i często odwiedzam Warszawę i