Wpis z mikrobloga

Dziś mija 15 lat odkąd założyłem tu konto.
Przez ten czas zagnieździł się we mnie swego rodzaju syndrom sztokholmski, ponieważ pomimo pełnej świadomości jazdy po równi pochyłej wciąż tu tkwię. Wykop wciąż potrafi zaskakiwać. Kiedy wydaje się, że nie można upaść niżej, zarówno moderacja jak i użytkownicy są gotowi aby pospieszyć ci z pomocą i udowodnić, że przed nami jeszcze niezmierzone metry mułu.
Enjoy

#wykop #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #kiedystobylo
  • 14
Przez ten czas zagnieździł się we mnie swego rodzaju syndrom sztokholmski


@FELIX90: Konto 14 lat i mam to samo. Niby czlowiek chcialby sie uwolnic ale zawsze czasami w koncu kliknie jak nie ma co robic w pracy
@FELIX90: @misiafaraona: polecam poobserwować sobie grupki tematyczne na reddicie. Ja tam sobie siedzę oglądając grupki o zegarkach, o paru ulubionych gierkach/symulatorach i na wykop zaglądam coraz rzadziej, najwyżej żeby przejrzeć gorące. Moderacja mając w dupie trolli doprowadziła ten portal do upadku.
A białek nigdy nie potrafił zarządzać, jeszcze jak był kiner to trochę pilnował. Potem wszystko w dół bo nawet od strony technicznej nikt u nich nie ogarnia.
Kiedy wydaje się, że nie można upaść niżej, zarówno moderacja jak i użytkownicy są gotowi aby pospieszyć ci z pomocą i udowodnić, że przed nami jeszcze niezmierzone metry mułu


@FELIX90: napisał antyszczep, rusofil i homofob xDDD
@FELIX90: Mam tylko kilka miesięcy mniej stażu niż Ty i muszę przyznać, że serwis mimo tego że znacząco obniżył poziom merytoryczny to jeszcze #!$%@?ł reklam przez które nie da się korzystać z serwisu bez blokerów i #!$%@?ł wiele funkcji.