Wpis z mikrobloga

@aarahon ile pojezdzilo? maxgear to odpad poprodukcyjny który nie zaliczyl testow jakosci u wlasciwego producenta (podobno). unikam jak ognia, tak samo jak podobnych typu master sport i innych co maja w nazwie sport, tuning, germany :))
@aarahon Tak się zlożyło, że kupiłem teraz 2 termostaty do auta. Najpiew Maxgear i się okazało, że jest na nim wybita inna temperatura otwarcia, niż w opisie. No to zamówiłem drugi, NTY (5zł droższy). i mając oba w rękach Maxgear sprawił wrażenie zrobionego dosłownie z plastiku ze śmieci, do tego był o dobrą połowę lżejszy. Syf straszny.
@xyz_xyz wiem właśnie, bo się naczytałem, że czy tani, czy drogi to się spieprzone trafiają, to myślę ryzyk fizyk, nie będę przepłacać. No ale ten NTY w dotyku dużo lepiej wygląda. Na razie działa. Zobaczymy. Niedawno potrzebowałem silniczek reflektora i też kupiłem NTY, też ujdzie. musiałem zrobić podkładkę, bo nie siedział sztywno, ale może być wina nieoryginalnego reflektora. Ale działa.
@xyz_xyz: nie, nie czułem. Mechanik zamontował go 2000 km temu podczas wymiany kolumn. Te na szczęście są trochę lepsze ;) Nic z autem nie było potem robione oprócz wymiany kół ale to już robiłem ja. Dziwnie sztywne są te przeguby kulowe, nie mogę ręką go poruszyć, mogę go tylko obrócić.

Cóż, przyspieszyło to tylko moją decyzję o budowie najazdów do wykonywania takich prac samemu.