Wpis z mikrobloga

#biedanonim
Tak sobie myślałem, że gdyby w moim życiu stał się cud i moja crush, by się do mnie odezwała i chciała ze mną być, to miałbym opory przed wejściem z nią w ten związek z następujących obaw:
1. bałbym się jaką ma przeszłość, czy dorabiała jako cichodajka, czy jest po karuzeli, czy miała onsy i fwb itp.
2. Że chce być ze mną na siłę i tylko dlatego, że z innymi (lepszymi w jej mniemaniu ode mnie) jej nie wyszło, więc lepszy ja niż samotność.
3. Że byłbym walony po rogach i zostawiony z dnia na dzień gdyby pojawił się ktoś lepszy (monkey branching).
Oczywiście, żadna z tych obaw nigdy się nie ziści, gdyż taki związek z moją crush to tylko hipotetyczny i nierealny scenariusz, bo ona nigdy się do mnie nie odezwie i tak i tak.
#przegryw #blackpill #redpill #przemyslenia #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow



· Flagi: #000baitalert
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
· Tag #biedanonim to wpisy z niską potrzebą anonimowości.

  • 11
@mirko_anonim: kobieta ma największą wartość gdy jest młoda. Największą wartością kobiety jest jej młodość. Kobieta oddając ci młodość oddaje ci swój największy skarb. Przypada to na lata 18-22, czasami do 25 roku życia, po 25 zdecydowaną większość kobiet dopada agepill

Dlatego chad który miał młode laski na ons dostał od nich najwięcej, więcej niż Beciak który potem z tą laska będzie kilka lat gdy ona skończy 25 rok życia

Z tego
@Pozytywny_gosc: #!$%@? gościu liczy się genetyka i dbanie o siebie wiedza edukacja a wiek to tylko liczba jak będzie leniwa szybko się zapuści i przestanie stawać chorągiewa na jej widok a wręcz opadnie xD
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @lubiejescfrytki: nie bo jestem nieśmiały i nie bata, żebym pierwszy wyszedł z inicjatywą. Po za tym obraziłem się na nią gdy studiowaliśmy bo:
1) po tym jak zerwała ze swoim chłopakiem, to olała mnie i wybrała kogoś innego.
2) po tym jak jej wiele razy na studiach pomagałem, to gdy poprosiłem ją o pomoc, to ona mnie olała.
3) to jest porąbane, bo na podświadomym poziomie
to śmieszne że dorosły chłop używa nieironicznie słowa "crush" jakby w języku polskim nie było na to stwierdzeń. Radzę odstawić twittera/tiktoka/instagrama