Wpis z mikrobloga

Wobec tego, obecnie mają najdroższy i najbardziej populistyczny "program" ze wszystkich partii


@Charz: Jak śmiałeś napisać coś takiego w momencie gdy Tusk od 2022 roku do dnia dzisiejszego ich w tym przebija?
@Charz: Skąd twoje przekonanie, że: farmazony tuska dla feministek, czterodniowy tydzień pracy, babciowe, kredyty 0% na mieszkanie, waloryzacja 500+; są mniej rakotwórcze i populistyczne od haseł głoszonych przez konfederacje?
@siadatajta: Bo odnoszę się do programu wyborczego, a ostatnie oszacowania kosztów realizacji programu konfederacji wyj*bały poza wszelką skalę. Sama tylko likwidacja PIT, składek ZUS i akcyzy na paliwo, to koszt ponad 300 mld. Dla porównania, 500+ to 40 mld.

A jeśli po jednej stronie mam feministyczne hasła z którymi się nie zgadzam, a po drugiej bratnie stosunki z rosją, oparcie prawa na dekalogu czy weryfikację wyznania przez osoby sprawujące funkcje publiczne,
@Charz: Aha jeszcze musze coś dodać. Nie mam zamiaru zagłosować na jakąkolwiek partię która podczas covida: odbierała moje prawa, swobody obywatelskie, wolność, chciała zmusić mnie do przyjmowania eksperymentalnej szczepionki, optowała za decyzjami niszczącymi polską gospodarkę.
To chyba Konfederacja jest odpowiedzialna za oszacowanie kosztów i podanie danych, skoro to obiecują i są merytoryczni? Czy może Konfederaci też nie widzą ile ich pomysły mogą kosztować?


@adrian1207: No są tylko jaki to ma związek z tematem w którym to Ty wprowadzasz narracje, że dobrowolność = likwidacja, czego nie potrafisz niczym podeprzeć i nie dysponujesz żadnymi danymi na swoje gdybanie i "wydaje mi się"
@OskarDeveloperski: tak jak ja myślałem, udowodnić że obietnice konfederacji się spinają budżetowo żaden kuc nawet nie zamierza xD przecież wy musicie gdzieś głęboko sobie zdawać sprawę, że to wszystko jest mrzonka i nie istnieją żadne kalkulacje tych obniżek podatków i nikt nawet ich nie próbuje robić, nie wierzę, że nie xD