Wpis z mikrobloga

#mafsaustralia
Dziewczyny co oglądacie w międzyczasie? Zaliczyłam już wszystkie 3 odcinki Pati, teraz mam nocne dyżury i muszę znaleźć coś do oglądania przy czym nie zasnę. Macie jakieś propozycje.

Ja Wam polecam film „ Okazja na miłość” jak nie znacie z
Susan Alexandra Weaver w roli głównej
  • 34
@Rosalinea: The Circle to chyba to, co mieszkali osobno i część udawała, że jest kimś innym :) Widziałam jeden sezon, ale drugi tylko zaczęłam, ludzie mi nie podpasowali. To też ważne. Tak myślę, czy będę oglądać HP, jeśli przyjdą same nielubiane matołki...
@melisa_m: Jude Law... mmmm... cudny w filmie z Kate Winslet i Cameron Diaz o zamianie domów.
I jako wuj króla Artura - (o Boże, daj mi siłę :) ), kiedy podniósł rękę, żeby magicznie uciszyć ludzi i spowodować, by uklękli... Chyba się napiję czegoś z lodem. Albo nie. Wezmę sam lód ;)
@MajaF1: Jude jest moim numerem 1 od zawsze. Przed urodzeniem syna na ścianach miałam antyramki z nim haha, na tapecie wszędzie Jude. No kocham ten jego zawadiacki uśmiech i spojrzenie... ach...

@Rosalinea: pracujesz w takim miejscu z Ogrodu Luizy? Szacun, kobieto :) Oglądałam to, ale dawno dawno temu. A ten z linku zapodam sobie wieczorem, albo jutro :)

a Dziewczynę z szafy widziałaś? Mega polecam :)
@Brid_Get: pracuję!!! Nawet w kilku takich! Mam empatię bardzo skrzywdzoną()ale nie robię tego już zarobkowo, wyłącznie w ramach wolontariatu, bo bym chyba #!$%@?ła gdybym miała z tego żyć ( ͠° °)