Wpis z mikrobloga

#mafsaustralia
Dziewczyny co oglądacie w międzyczasie? Zaliczyłam już wszystkie 3 odcinki Pati, teraz mam nocne dyżury i muszę znaleźć coś do oglądania przy czym nie zasnę. Macie jakieś propozycje.

Ja Wam polecam film „ Okazja na miłość” jak nie znacie z
Susan Alexandra Weaver w roli głównej
  • 34
@Rosalinea: polecam np. "Zbrodnie po sąsiedzku", "After life" i "The Kominsky Method". I kocham "Wielkie klamstewka" z Nicole Kidman. I np. "Prawnik w limuzynie", ale z Matthew (nie serial). Kurczę, jest ogrom świetnych filmów i seriali :)
@Rosalinea: Ja mam teraz akurat fazę na audiobooki. Wcześniej na podcasty true crime, seriale dokumentalne w temacie. Seriali tyle fajnych jest, ale jak chcesz komuś coś polecić, to nagle ma się amnezję ;)

Ale After Life - mega! Wielkie kłamstewka też. Lubię też polskie seriale na player, Chyłki, Behawiorystę, Szadź z fenomenalnym złolem młodym Stuhrem.

A te Love is Blind gapiłaś? bo to też takie "gilty pleżer" haha i oglądam to,
@Brid_Get: After i W.klamstewka - "przeryły" mnie dokumentnie. Też jestem Chylkowo-Behawio-Szadziowa :))))
Oglądałam cichaczem Love is Blind - wszystkie, które się u nas pojawiły ;)
Dopasowani też mi się podobali -widziałam cztery sezony.
@Rosalinea: to, co siedzą w osobnych mieszkaniach i niektórzy udają, że są kimś innym? Widziałam jeden sezon, w innym nie podpasowali mi uczestnicy i zrezygnowałam.
Co do Matthew... Świetnie gra, wygląda, pisze, tańczy ;) Ostatnio widziałam go w "Morzu drzew". Przejmujący.
Kocham jeszcze Tildę Swinton, Keanu R., Ala Pacino, Morgana Freemana...
Dziesięć tysięcy lat tęsknoty, Sandman, Tabu, Constantine, Adwokat diabła, Przekręt, Last Vegas, Lista, Siedem, The last of us, Split (calą trylogię z Brucem Willisem), Szosty zmysl...
I multum innych cudów.
  • 0
@Brid_Get: a tak…. Masz racje, mi chodzi o ten program co w Polsce był chyba jako „Agent” to było fajne. To ci się wzajemnie w konia w internecie robili to było chyba The Circle. Wszystko mi się miesza, bo często cis zaczynam oglądać, ale po chwili porzucam, bo do dupy jak dla mnie