Wpis z mikrobloga

Ostatnio znowu wychodki z vikop.ru i inne prawicowe szurstwo postuje lawinowo jakieś wrzuty o Wołyniu, mordowaniu Polaków i ogólnie złych Ukraińcach xDDD Na kremlu pewnie cieszą się z takich pożytecznych idiotów.

+ kilka faktów, tak dla przypomnienia wszelkiej ilości prawicowym planktonom, szurii i prokremlowskim klaunom spod #!$%@?:

- tak, Ukraińcy mordowali Polaków
- propaganda nazistów i komunistów napuszczła podczas wojny Ukraińców na Polaków
- Polacy od wieków traktowali mniejszości narodowe (w tym Ukraińców) jak obywateli drugiej kategorii. W II RP zabraniano mniejszościom nauki swojego języka i ogólnie pielęgnowania kultury swojego narodu. Była sotsowana brutalna polonizacja
- Polacy zdradzili Ukraińców w Rydze 1921r. (co najlepsze ci sami nadal płaczą o Jałte, że nas zdradzono xDDDDDDDDD)

Czasami się czuję tutaj naprawdę jak na pikabu.ru
#bekazpodludzi #bekazprawakow #wojna #ukraina #historia
technojezus - Ostatnio znowu wychodki z vikop.ru i inne prawicowe szurstwo postuje la...

źródło: wln

Pobierz
  • 79
tak xd zwłaszcza w czasie zaborów, a gdy odzyskaliśmy niepodległość to w ramach zemsty urządziliśmy czystki etniczne i wymordowaliśmy kilkaset tysięcy Niemców i Rosjan…a nie czekaj xd. Los polskiego chłopa w czasach I czy II RP nie różnił się niczym od losu ukrainca, Litwina czy Białorusina. Przypomnę tylko, ze bandera i szuchewycz kończyli polskie uniwersytety. Swoją drogą Ukraińcy tak samo traktują obecnie mniejszości narodowe mieszkające na Ukrainie.


@Buckwheat: co mnie gówno
Chochoł (ang. strawman) i kłamanie w opozycji do faktów. Po tobie spodziewałem się więcej, ale cóż oczekiwać od neuropka.


@Kalifornix: jakie kłamanie do faktów? Jak ja nie jestem neuropkiem. Wy macie solidnie w bani nasrane poliniaki idź tam zapostuj z 88 znalezisk na temat Ukrainy czy ukrainizacji polski jak to tobie podobni wysrywają wielcy patrioci
Ty normalny jesteś? Nie wskażesz miejsc gdzie żyło się lepiej mniejszościom ale nadal będziesz szczekał na Polskę z tamtych czasów.


@podjad3k: xDDDDDDDDDD oho kolejny. ,,W Polsce może było #!$%@?, ALE INNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!'' Jesteście żałośni, zamiast na klatę przyjąc, że Polska prześladowała mniejszośći to tam dupa cicho i lepiej to przemyśleć, no ale WOŁYŃ MORDOWANIE NA 27495 SPOSOBÓW!!!! BANDERA BAĆKO NASZ BANDERA UUU UKRAINIZACJA POLSKI, ZASIŁKI NASZE WEZMĄ, A POTEM WOŁYN V2 BĘDZIE!
@muchatse: śmieszy mnie ból polaczków (bo Polakami nie mozna nazwać tych klaunów), którzy co chwila #!$%@?ą o mordach na Polakach przez Ukraińców i postują wszelakie rzeczy aby przedstawić Ukraińców w XXI wieku jako mrderców i osoby, które chcą Polskę zająć i znowu mordować Polaków. Reprezentujecie poziom panasiuka i innego typu ludzkich oraz prorosyjskich robaków
@technojezus: Najlepsi to są psychole, którzy wprost życzą Ukrainie ludobójstwa, żeby się na tej wojnie wszyscy pozabijali.
Gościu np pisze jacy to są podludzie i dzicz itp, a potem w tym samym komentarzu jeszcze dodaje żeby ich tam pozabijali.
Nie rozumiem jak można być tak głupim, czuć się wyżej od Ukraińców, a jednocześnie zachowywać się jak największy ludzki ściek, to jest dopiero ironia.
@Kalifornix: @kerdian @podjad3k @Klepajro

Porażka koncepcji federacyjnej Piłsudskiego, przypieczętowana traktatem ryskim, spowodowała, że od początku lat dwudziestych do wybuchu II wojny światowej następowało stopniowe zaostrzanie kursu wobec mniejszości ukraińskiej, przerywane epizodami pozornej[potrzebny przypis] liberalizacji. Polityka ta charakteryzowała się między innymi odsuwaniem inteligencji ukraińskiej od udziału w aparacie państwa i doprowadzeniem do ograniczania zasięgu oświaty ukraińskiej (z ok. 3 tys. szkół ukraińskich po I wojnie światowej, w końcu lat 30. ich
@BayzedMan: Prawica podczas tej wojny dzieli się na 2 typy:

- jedni piszą aby się jak najwięcej pozabilaji nawzajem Ukraińcy z rosjanami, oraz aby im nie pomagać
- a drudzy piszą, aby rosja zamordowała jak najwięcej Ukraińców i aby ich zajęła i Polska potem tworzyła sojusz z rosją

Nie rozumiem jak można być tak głupim, czuć się wyżej od Ukraińców, a jednocześnie zachowywać się jak największy ludzki ściek, to jest dopiero
@technojezus nie napisałem, że w Polsce było #!$%@? ale inni tylko że relatywnie to w Polsce żyli jak paczki w maśle ale co ja debilowi będę tłumaczył, leć na czarno ojkofobie bez rozumu i godności człowieka


@podjad3k: pączki w maśle XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nie no gościu teraz to się popisałeś.

Gdzie ja ojkofobem jestem kapciu?, jak ja tylko fakty podaję. Jestem większym Polakiem od ciebie poliniaku, bo przynajmniej fakty potrafię na klatę wziąć,
saszka ale w Polsce nikt nie używa słowa poloniaki. coś źle ci translator zadziałał.


@Klepajro: jesteś poliniakiem i nic tego nie zmieni. Idź wysaraj kolejne gnioty na temat Ukrainy, czy tego, że Polska nie prześladowała mniejszości narodowych na swoim terenie, a no i bym zapomniał

WOŁYŃ!!!! UGA BUGA! BANDERA!! MORDOWANIE POLAKÓW!!! PO LA KÓW !!!!! UPA UPA, UKRAINIZACJA POZNANIA I WROCŁAWIA, KONIEC POLSKI, ZARAZ ZACZNĄ NAS MORDOWAĆ JAK NA WOŁYNIU, UKRAINA
@technojezus:

jak ja nie jestem neuropkiem

To są fakty i wasze małe prawicowe móżdżki tego nie zmienią


Nie, wcale xD

Reprezentujecie poziom panasiuka


Mówi ktoś, kto nieironicznie zapostował mema z manipulacją rodem z sowieckiej propagandy historycznej dotyczącej I RP. Może jeszcze napisz, że Armia Czerwona wyzwoliła Polskę xD
@technojezus:

I się potem dziwić, że jacyś mało inteligentni Ukraincy dodatkowo pompowani propagandą sowiecką i nazistowską poszli mordować Polaków, no ale prześladowania nie było, nie było zdrady w Rydze, a Ukraińcy sobie od tak zabijali dla jaj. Tak było.


Jeszcze raz wam poliniaki ograniczone napiszę, były mordy na Polakach dokonywane przez nacjonbalistów ukraińskich, byli Ukraińcy co ratowali Polaków, Polacy prześladowali mniejszości narodowe w swojej historii, Polacy zdradzili Ukrainę w Rydze, byi