Wpis z mikrobloga

Może i jestem nikim w świecie gothica może i jestem nikim na wykopie ale założyłem konto tylko po to żeby podziękować wam wszystkim, zaczynając od phantoma66 na community kończąc, którzy sabotowaliście wspólnie wszyscy razem projekt DK. Nawet jeśli DK wyszłyby za te 5-10 lat to co z tego? W czym wam ten projekt przeszkadza/przeszkadzał? Teraz nie wiadomo czy nie zawieszą tego i nie rzucą w... Nie podoba się? To miej to w d..pie i żyj pełnią WŁASNEGO życia. Przypominam że to, memiczny już, projekt NON PROFIT. ZA DARMO. DLA NAS. DLA NAS WSZYSTKICH ZA NIC.
Każdy dobry mod do gothica jest na wagę złota.
Dzięki jeszcze raz za wszystkie hejty i pozderki
#dziejekhorinis #gothic
  • 17
  • Odpowiedz
@naminamiburn: może za to że osoba która tym zarządzała to buc który obrabia dupę innym i traktuje ludzi z góry? sorry ale kłamanie kończy się tak że ludzie ci nie ufają, a dość dużo jego kończy się tym że cię nie lubią albo nienawidzą. Miło jeżeli mod powstanie, ale ten hejt to jest wyłącznie wina lidera i nikogo innego. Mamy chuchać i dmuchać bo może kiedyś coś nam wyprodukuje? no #!$%@?
  • Odpowiedz
@naminamiburn: Dokładnie rozmiar hejtu jest ogromny w porównaniu do "przewin" zespołu DK. Nie było chamskiego błagania o wpłaty, nikt nikogo nie zmuszał "wpłać bo zamkniemy projekt". Chłopaki pewnie trochę koloryzowali, premiery pewnie niektórzy z nas nie dożyją, ale na koniec mamy dostać DARMOWY mod do Gothica. Ujawnienie tych materiałów to było zwykłe #!$%@?ństwo i marzy mi się, żeby winny odpowiedział za to prawnie (wiem, że to mało prawdopodobne i może nie
  • Odpowiedz
@naminamiburn:

Najśmieszniejsze jest to że najwięcej zapewne krzyczą osoby które niewiele w życiu zrobiły i pieniactwem w internecie muszą się jakoś dowartościować ;)

Każdy kto brał udział w jakimkolwiek większym projekcie czy to open source, czy to komercyjnym wie że życie nie jest czarno-białe. Czasem tak bywa że coś się nie udaje i jakiś projekt pada, czasem dzieli się na kilka nowych projektów bo ludzie nie mogli się dogadać lub były
  • Odpowiedz
@tomud: taa, projekt powstający bez mała 15 lat na pewno zostanie ukończony xD
Nie mówię kategorycznie, że to scam, ale jeżeli faktycznie jest zero postępów w pracach, to należy się zastanowić, co jest nie tak. Tutaj takiej refleksji brakuje.
  • Odpowiedz
@naminamiburn:
Pamiętam jeszcze jako gimnazjalista w 2011 roku czytałem o tym wspaniałym modzie(2 lata w produkcji!), nie mogąc się doczekać premiery, ale z biegiem czasu wiedziałem, że realna premiera jest mało prawdopodobnym scenariuszem.

@kacperr-pl:

Dokładnie rozmiar hejtu jest ogromny w porównaniu do "przewin" zespołu DK. Nie było chamskiego błagania o wpłaty, nikt nikogo nie zmuszał "wpłać bo zamkniemy projekt". Chłopaki pewnie trochę koloryzowali, premiery pewnie niektórzy z nas nie dożyją,
  • Odpowiedz
@Saprofit: Chyba nie zrozumiałeś przekazu.

Tutaj nie ma znaczenia ile projekt powstaje i jaki jest postęp... Nigdzie nie napisałem że projekt postanie, może tak może i nie. To właściwie sprawa ludzi zaangażowanych w ten projekt.

Niestety świat tak czasem wygląda i do tego że próbują coś tam robić nawet tylko w kwestii PR (dobrze zrobione filmy na YT - bo tego trudno im odmówić) to nic dziwnego. Wiele firm w zasadzie
  • Odpowiedz
ale fikołek zrobiłeś, jeszcze w poprzednim akapicie coś gadałeś o twojej najświętszej racji. :) Co do reszty to szkoda się nawet wypowiadać.


@DocHolliday:

Przeczytaj to dokładnie ;) Dla ułatwienia zacytuję swój tekst:

W zasadzie stojąc z boku mało kiedy jest szansa obiektywnie wszystko ocenić, często mając jedynie informacje których rzetelność można skwitować znanym cytatem z filmu "Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja
  • Odpowiedz
@tomud: za to Ty chyba nie rozumiesz całej tej sytuacji i afery. Piszesz jakieś pierdy, a świat zawsze taki był, że ból dupy mają wszyscy inni, a nie twórcy. No chyba jest zupełnie odwrotnie. Bo głównodowodzący tym burdlem właśnie przejmuje się na tyle tym wszystkim i każdą, nawet konstruktywną krytyką, że doprowadza do usuwania filmów na youtube i nie tylko tych ostatnich z wyciekiem prac, ale równie wcześniejszych nabijających się z
  • Odpowiedz
@Saprofit:

Nie nie mam bólu dupy bo niby z jakiego powodu. Nie jestem związany z DK, ani z wykopem (właściwie zaglądam tutaj może raz na kilka lat) bym miał z tego ból dupy.

Napisałem to bardziej licząc że może część osób zrozumie jak wygląda świat i wyciągnie z tego jakieś wnioski ;) Natomiast sytuację rozumiem jak najbardziej i nie potrzeba mi jej tłumaczyć.

Co do ściany tekstu to niestety w życiu
  • Odpowiedz
@tomud:

W zasadzie każdy kto brał udział w jakimś większym projekcie wie że na zewnątrz mało kiedy wycieka prawda o konflikcie bo nie jest to najczęściej na rękę jakiejkolwiek stronie konfliktu.


I to chcieli zrobić twórcy Kronik Myrtany przed podziałem. Zadbać o to, by rozłam/zmiana zwierzchnictwa była utajniona i nie odbiła się na modzie. Niestety Dark nie potrafił tego przemóc, ponieważ uważał się za kluczową osobę, która zbudowała WIARYGODNOŚĆ projektu poprzez
  • Odpowiedz
@tomud: no spoko, to życz tego twórcom DK, bo oni najbardziej się denerwują na to wszystko. My tylko nabijamy się z ich indolencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Saprofit: Wzajemnie powodzenia i jak mówię szkoda nerwów ;)

@DocHolliday

to po 10 latach ukształtowania się jako człowiek dojrzały mogło wyjść wszystko


Jak wspomniałem ja jestem boomer dobijający do 50-tki ;) Brałem udział w nie jednym projekcie i ciągle tam jeszcze coś dłubię. Powiem to co piszesz może by było w idealnym świecie, a to co się czasem dzieje w projektach to czasem i mnie nadal potrafi zaskoczyć. Jak to mówią
  • Odpowiedz