Wpis z mikrobloga

#medycyna #heheszki #lublin #bekazpisu #bekazlewactwa #nauka

Tworzenie wydziału uniwersyteckiego dla żony ministra, no tego to nawet w PRL nie było. KUL otwiera kierunek lekarski, którego szefową zostanie pani ze zdjęcia, z tytułem doktora, pani dietetyczka. Wśród obowiązkowych przedmiotów m.in. studiowanie biblii ( ͡º ͜ʖ͡º)
Kempes - #medycyna #heheszki #lublin #bekazpisu #bekazlewactwa #nauka

Tworzenie wydz...

źródło: temp_file.png8150459667080538115

Pobierz
  • 49
KUL otwiera kierunek lekarski, którego szefową zostanie pani ze zdjęcia, z tytułem doktora, pani dietetyczka.


@Kempes:
Może dołączyć do guru wykopu - pielęgniarza z tytułem doktora filozofii. #pdk
@mannoroth Prócz mundurków, amnestii maturalnej czy kasowania Gombrowicza było jeszcze dopatrywanie się promocji homoseksualizmu w teletubisiach czy systemowe prześladowanie gejów. Przeraża mnie brak wyobraźni ludzi którzy widzieliby jeszcze Giertycha na wysokim państwowym stanowisku. Takich ludzi trzeba trzymać z dala od władzy, bo ten faszysta z LPR-u stanowi potencjalne zagrożenie dla społeczeństwa, takie samo jakie stanowił Kaczyński przed dojściem do władzy. Giertych gdyby miał więcej czasu to zrobiłby podobne rzeczy co Czarnek bo
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Lepper to największy przeciwnik pisu. Niby jesteście przeciwko pis a Leppera nie szanujecie? Wtf


@okcydencik: Menda, kmiot, kombinator i pospolity złodziej robiący z siebie patriotę i obrońcę polskiej wsi. Sprowadził poziom debaty publicznej do rynsztoka, wprowadził do sejmu pospolitych chamów i tępaków bez grama ogłady czy wykształcenia z których każdy patrzył, gdzie i co można by ukraść. Cham i watażka, przez którego polska scena polityczna zamieniła się w jeszcze gorsze bagno.
Tworzenie wydziału uniwersyteckiego dla żony ministra, no tego to nawet w PRL nie było. KUL otwiera kierunek lekarski, którego szefową zostanie pani ze zdjęcia, z tytułem doktora, pani dietetyczka. Wśród obowiązkowych przedmiotów m.in. studiowanie biblii ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Kempes: i co? I nic. Poparcie dalej circa 40%. Morda w kubeł i bulgotać. Nic się tu nie zmieni. Polacy lubią PRL.
@ruda_stuleja: wlasnie przez takie podejscie jak twoje na KULu studiuje sie najlepiej informatyke w Lublinie dla wielu osob to ostatni wybor. Wybieraja UMCS albo Politechnike jako ze bylo mi dane studiowac tu i tu to moge powiedziec ze ci lepsi wykladowcy i tak wykladaja przedmioty i na jednej i na drugiej uczelni, a ci gorsi sa tylko na jednej czyt umcs i ich zadaniem jest udupienie ludzi tylko i wylaczenie.

widze
@faramka: ta liczba godzin jest śmieszna -.- u mnie 10 lat temu to bylo po 60h wykladow cwiczenia czesto po 3h co bylo meczace bo nikt nie potrafi zrobic nic produktywnego przez tyle godzin.. teraz ten rozklad zajec wyglada o wiele lepiej i widze ze wiecej praktycznych przedmiotow jest czyt ten python
@firyt: Jakie podejście? Chyba jakieś kompleksy cie pieką XD Ja bym tam KULu nie wybrał chociażby ze względów politycznych i światopoglądowych. Po co napędzać tą katolicką machinę #!$%@?? Kwestia jakości kształcenia i tak mnie nie interesuje bo jestem z innej części Polski. Dlatego pytałem serio grzecznie co Ciebie skłoniło, bo myśląc KUL to raczej pierwsze co na myśl przychodzi to nie informatyka XD
@Cyk_dwujeczka: ja tez tak uwazam przynajmniej byla proba tego zeby wszyscy wygladali tak samo, szkoda ze bylo to robione na #!$%@? i u nas w szkole to byla tylko jakas glupia kamizelka
@ruda_stuleja: no wlasnie jak ktos pochodzil z innej czesci polski to kojarzyl bardziej KUL niz umcs jako bardziej renomowana uczelnie.
Co mnie sklonilo? No wlasnie moj pierwszy wybor to byl UMCS ale po roku spedzonym tak i uzeraniu sie z profesorami ktorzy pozostali w komunie padla decyzja o tym zeby zmienic uczelnie.