Wpis z mikrobloga

@tekserew: U mnie córka zanim dostała się do państwowego (zgłosiłem w dniu urodzin, a dostała się dopiero mając 1,5 roku xd) to płaciłem za prywatny 1500 zł, a nie była to najwyższa cena, teraz publiczny i wychodzi jakieś 600-700 zł z wyżywieniem i zajęciami dodatkowymi. Szczecin here
  • Odpowiedz
@ciezki_przypadek: po drugie jak dopłacają to automatycznie są wyższe opłaty w żłobku,ja niby mam 680 zł dopłaty do żłobka od miasta a i tak muszę dokładać jeszcze 800 zł za czesne i około 400 zł za jedzenie miesięcznie
  • Odpowiedz
@ciezki_przypadek: nie wiem, nie mam dzieci, a do przedszkola chodziłem blisko 30 lat temu, ale skoro tak to to nie jest jeszcze tak źle... Aczkolwiek z rozbawieniem wspominam jak w podstawówce płaciłem ~50 zł za obiady za cały miesiąc.
  • Odpowiedz
@ciezki_przypadek: czytam o tych waszych cenach za złobki, i to, że w dniu narodzin zapisujecie dziecko do przedszkola na 4 lata na przód i teraz jestem jeszcze bardziej zdecydowany, że nie chcę dzieci. Ja #!$%@? buty za 200 zł muszę na 4 raty rozbijać, bo mnie nie stać a miałbym bulić po 1500 zł za żłobek. Jakbym przy obecnych czasach i zarobkach został ojcem, a nie daj boże ojcem bliżnikaów, to
  • Odpowiedz
@exile17 wszystko ok ale jezeli wydatek rzedu 200zl rozwala twoj budzet to moim zdaniem powinieneś zmienic cos w swoim zyciu zeby zarabiac chociażby normalnie bo brzmi to jakbys wegetowal
  • Odpowiedz
@exile17: Mirek jak aż tak źle jest u Ciebie, to może musisz wyjść z marazmu, ze strefy komfortu i ogarnąć się życiowo? Nie mówię tego, żeby #!$%@?ć, tylko tak trochę z troski
  • Odpowiedz
@swinkapl: Właśnie zmieniłem. Przed zmianą pracy nigdy nie miałem tydzień przed wypłatą więcej jak 50 zł. W zasadzie to od dziecka żyłem w kiepskich warunkach finansowych. Może to #!$%@? brzmi i głupio, ale przywykłem do wiązania końca z końcem byle jak. Teraz mogę sobie zapłącić ratę za te buty. Rok temu zamiast tej raty musiałbym jesć przez tydzień za te pieniądze. Więc nie jest źle.

@StachuStach: Moją największą wadą jest
  • Odpowiedz