Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

kurde w sumie zastanawiam sie nad projekcjami przegrywów, bo tak jak rzeczywiście wrogość normików i oskarkow występuje w podstawówce w grupie znajomych, tak w doroslym życiu ja tam zawsze sie cieszę gdy jakiś przegryw się zaczyna nagle integrować XD i zawsze spotykam sie z życzliwością że ktoś taki zdecydował się przyjść, niż z wrogością (jaka jest tutaj przedstawiona na tym obrazku).


@peetee: no fajnie, ale to nie jest szkółka podstawowa i
@peetee serio nie macie w robocie osoby z której jest ogólnie "beka"? której mniej wolno bo każdy sobie robi żarty osobie która jak na imprezie filmowej nie wiem wywroci się to potem jest robienie sobie z tego jaj przez miesiąc chociaż gdyby zrobił to ktoś inny to nawet nikt by nie zauważył? u mnie jest jedna taka (o dziwo laska przegrywka) co co nie zrobi to wszyscy maja BEKE i ogólnie pozwalają
@peetee: a to w grupie znajomych mamy takiego przegrywa. Często po Niego dzwonimy, a on zawsze nas olewa. Odzywa się raz na rok, 31 grudnia okolo godziny 21. Jego brat mówił, ze non stop narzeka, ze nie ma kumpli, ze sie powiesi, ze meczy go samotność.
Nie wiemy co z nim zrobić, te 8 lat temu w czasach szkolnych częściej z nami wychodził, nawet jakaś laska zagadywala do niego, a on