Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Darson666: zgadzam się z trendem, aczkolwiek co do tej elity, to bym się nie zapędzał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem tu od 2009 roku i to było całkiem spoko miejsce tak mniej więcej do 2015. Dla mnie to jest generalnie data graniczna, bo później ilość różnej maści propagandy i mniej lub bardziej zawoalowanych toksycznych treści rosła i rosła. W zasadzie to mam nawet prosta obserwacje: Wykopek #!$%@?
@Darson666 po prostu wykop się mainstreamowy zrobił, normiki tu masowo konta pozakładały i zaczęły tworzyć treści dla siebie nawzajem. Plus faktycznie, minęło trochę czasu, nastąpiła wymiana pokoleń i Z są faktycznie trochę zidioceni i się jarają takimi gównami jak patostreamy, influencerzy z yt i tym podobne. Jak to Korwin mawia, większość ludzi to debile. A teraz ten ogół siedzi na wykopie i to widać.
@Darson666 to miałeś konto na innym serwisie chyba, bo 15 lat temu wykop był #!$%@? teoriami spiskowymi o NWO i innych pierdach z kosmosu xd
W sensie wtedy się to zaczynało i trwało kolejne lata. Wtedy też zaczął się regularny spam korwinowców i leciał początkowo na pełnej.
A i tak dopiero najgorszy był 2015 i atak pisowców.
Trochę mnie bawi, że #wykop kiedyś był uznawany za miejsce w jakiś sposób elitarne w polskim internecie


@Darson666: Wykop od zawsze był uznawany za portal dla autystów, programistów, kucy i wyborców Korwina.
Właśnie w latach 2013-2015 przed kampanią wyborczą wszystko było tu zasrane albo Andrzejem Dudą (bo PR podłapał już memy i hehe Duda czyni cuda) albo Korwinem.

Dosłownie każdy twitter Korwina szedł na główną i miał 2000-4000 plusów xD Reklamowali