Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 30
@wrukwiony mam tu konto 15 lat, myślę, że tak pierwsze 5 lat było naprawdę super, dużo się uczyłem stąd jeszcze jako nastolatek, było dużo kontentu popularnonaukowego i dyskusja na poziomie, czuć było jedność społeczności. Potem zaczęło to iść w dół, aż teraz poziom szoruje po dnie, zarówno merytoryczny jak i przyjaznością użytkowników. Nigdzie w polskim necie nie ma bardziej toksycznej społeczności niż tutaj.
W ogóle początki internetu były piękne, dużo zajawkowiczów, mało
W ogóle początki internetu były piękne, dużo zajawkowiczów, mało debili, fora też trzymały poziom


@Darson666: to trochę jak z fotografią - dawniej trzeba było wywołać pojedyncze zdjęcie, na "filmie" mieściła się ich mała ilość, więc ludzie starali się generalnie robić ładne, wartościowe zdjęcia na pamiątkę. Teraz każdy posiadacz smartfona ma super-hiper-ultra-aparat, więc robi się pierdyliard zdjęć bez ładu i składu.
Odnosząc to do Twojego wpisu - dawniej internet nie był tak
Potem dostęp do internetu stał się łatwiejszy niż do toalety z bieżącą wodą, więc do sieci dostało się znacznie więcej debili.


@Darson666: @Horkheimer: Powinno się zrobić testy na inteligencję i kulture osobistą i przydzielać dostęp do internetu powiedzmy tylko tym co wypadną powyzej średniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WLADCA_MALP: polecam reddita. Przede wszystkim jest tam moderowanie subredditów, czyli "tagów" wg ich wewnętrznych regulaminów, co ogranicza wysrywy ludzi którzy zabłądzili z głównej. Obserwuję kilka subów tematycznych i da się to przeglądać bez czarnolisto, gdzie na wykopie mam zajęte całe 1000 miejsc, a trzeba by tak z 10 razy tyle. Jak posiedzisz tam trochę, to będziesz patrzeć na wykopków jak na meneli po żabką.