Wpis z mikrobloga

Wycieczek rowerowych mi się zachciało xd Zgubiłam się z dzieckiem w lesie xd Miałam zrobić małą pentelke po jeziorkach w okolicy ale straciłam oznakowanie szlaku i pojechałam w #!$%@?. Wykrecilam ze 30km więcej niż zakladalam, dobrze że wystarczyło baterii żeby dojechać na skraj mapy. Ciężko było z wiercacym się obciążeniem z tylu, ale twardo dowiozlam malucha bezpiecznie do domu. Kawałek trasy niestety po DK... Pogoda piękna, dziecie zadowolone to nie wyszło tragicznie xd Maluch zażyczył jeszcze sobie trabke do rowerka w nagrodę xd Problem tylko że brak mi kondycji na takie wyprawy i w domu musiałam już przemieszczać się na czworaka, tętno 1000, rzyganie z przemęczenia xd
I kto powiedział że z dzieckiem nie ma spontanow, hehe.
#rower #podroze #dzieci #logikarozowychpaskow
  • 57
@isomalta: moje zapindala nie chodzi, a na biegowym to muszę biegać żeby dogonić. Mi nie pomaga praca na full etat, ogarnianie chaty i brak osób do pomocy w opiece nad maluchem. @My5z0n: miałam, na google mapa była to niebieska kropka na zielonym tle xd @NonServiam-: zgubiłam szlak rowerowy którym miałam się poruszać, żeby zrobić pentle (albo nie dostrzegłam albo po prostu ujowo oznaczony), wjechałam na inny, bo inni rowerzyści
@geuze: nie przeczę o tłustej parowie, choć mi wyszło 50 km z planowanych 20. Do tego kiwające się 15 kg na ogonie, więc czasem jazda zygzakiem jak mlode zdecydowalo machać nogami ( ͡° ͜ʖ ͡°) I jeszcze mi się przerzutki zacinały. Obciążenie większe niż zakladalam, ale będę żyć ( ͡º ͜ʖ͡º)