Wpis z mikrobloga

Jprdl julka robiąca na tej samej maszynie chciała się zamienić miejscami, ale zamiast mnie o to zapytać to zawołała swojego orbitera co kupuje jej kawę aby to on do mnie podszedł i się zapytał.
Dopiero po chwili skumałem o co chodzi. Pewnie brzydziła się sama do mnie podejść bo już mam tutaj wyrobiona opinię #!$%@? dziwadła co mało mówi.

W szkole było to samo jeśli chodzi o relacje z rówieśniczkami. Zwykły kontakt wzrokowy który trwał z pół sekundy od razu kończył się słowami ''Co się gapisz? ''. Albo gdy nauczycielka posadziła mnie z jakąś w jednej ławce, to prawie z niej spadała bo siedziała przy samym brzegu jak najdalej ode mnie i jeszcze te uśmieszki jej koleżanek że musi siedzieć ze mną.

Przez całe moje nędzne życie, żadna kobieta nigdy nie okazała mi jakichkolwiek pozytywnych uczuć. Zawsze byłem przez nie wyśmiewany i odpychany. Po czymś takim już nawet nie myślę o związkach, bo nigdy nie uwierzę że jakakolwiek by mnie polubiła.
#przegryw #depresja #samotnosc #zwiazki
Glock17 - Jprdl julka robiąca na tej samej maszynie chciała się zamienić miejscami, a...

źródło: zd55qe31cvh51

Pobierz
  • 8
@Glock17: Baby to #!$%@?, zwłaszcza w szkołach tak było. W dorosłym życiu faktycznie znalazło się sporo, dla których brak bluzy prosto czy innego krzywo za 450zł nie świadczy o nieatrakcyjności. Przed wyjściem ze szkoły miałem dokładnie jak opisujesz, teraz na szczęście inaczej. Moja loszka kompletnie nie wierzy mi jak jej opowiadam takie rzeczy i mówi coś w stylu "Just zadbaj o siebie bro" itp.