Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, cześć i czołem.

Nie pytajcie mnie o nic, bo będę musiał rozdać Wam pieniądze. Tak mógłby powiedzieć Mateusz Morawiecki, gdyby Ministerstwo Finansów wcześniej go zbriefowało, że nie każde miasto, które odwiedza, koniecznie potrzebuje X milionów złotych na to i owo. Wraz z @Leszek_Milewski komentujemy ten osobliwy mariaż polskiej piłki z polskim państwem, uświęcony mocnym węzłem gigantycznych przelewów.

- Raków Częstochowa i renowacja stadionu
- Raków Częstochowa i nowy stadion, obok tego poddanego renowacji
- Raków Częstochowa i drugi nowy stadion, albo w sumie już nie, wybaczcie, ale trasa goni, jedziemy obiecać Ligę Europy w Rudzie Śląskiej
- gdyby Leszek był niezręczną ciszą. Jak długo by pożył, zanim politycy zasypaliby go pieniędzmi?
- Gutkovskis przeprosił prezydenta, czyli jednak coś tam kuma z polskiego
- przebrzydły łeb opinii publicznej: ilu dobrych chłopaków nie dostało swoich rządów pieniędzy przez szczekającą hydrę opinii publicznej

Oczywiście, Raków to ważny temat, ale przecież nie jest to temat jedyny. Dlatego na moment zaglądamy również do:

- Sosnowca, który jest na etapie wyboru tańca ludowego, który ma zatańczyć nasypany arbiter finałowego starcia Pucharu Grecji
- Sosnowca, który jest zawsze First to fight i jest odważniejszy niż jakiś burmistrz Volos
- Buenos Aires. Finału Pucharu Wyzwolicieli od hiszpańskich konkiwstadorów, gdzie go można rozegrać? Może w Hiszpanii, w stolicy?
- Gdańska, gdzie przecenione spodnie zdarzają się
- Gdańska, gdzie jest już naprawdę taki gigantyczny burdel, że musieliśmy na moment zacząć kipieć merytoryką, strzelając przykładami tragicznej indolencji zarządu Lechii Gdańsk
- surowy recenzent zarządu Lechii Gdańsk - sympatyczny sympatyk klubu, Adam Mandziara
- Warszawy, gdzie Dariusz Mioduski odbiera ordery za zorganizowanie rozgrywek, w których Lech jest w stanie dojść do ćwierćfinału
- Warszawy, gdzie Dariusz Mioduski przyznaje: od dawna nie było w Legii żadnego kryzysu, więc nie mogłem wprowadzić pożądanych przeze mnie zmian. To nie tak, że całe moje rządy były jednym wielkim kryzysem i każdy moment na zmiany był dobry.
- Warszawy, gdzie w sumie nadal lepiej było, jak Dariusz Mioduski się nie wypowiadał

Jest też krótki segment pochwalny dla Macieja Skorży, jest analiza znajomości Bogusława Leśnodorskiego z Tupakiem Shakurem, jest nawet sekcja komentarzy, jedyna zabawna, dowcipna i pełna polotu. Generalnie odcinek na szczęście jest nieco krótszy niż pozostałe, ale przecież samo omówienie oszczędności Skarbu Państwa poprzez kurs dla Mateusza Morawieckiego trochę zajmuje. Dziękujemy Wam, że jesteście z nami, dziękujemy za wszystkie komentarze, wyświetlenia, lajki, łapki, plusy i inne dobra, którymi nas obdarowujecie, a już najbardziej za dobro najcenniejsze, czyli czas trwoniony przy naszych pogawędkach. Dzięki za kolejny tydzień, podczas którego nikt nie apeluje o to, by następny już nie nadszedł, dzięki za wsparcie, za wszystko dzięki.

Pozdro i dozo!

Tag do czarnolistowania: #tetrycy

Tagi tematyczne: #pilkanozna #ekstraklasa #rakow #goalpl #legia

Link do YT:
JakubOlkiewicz - Dzień dobry, cześć i czołem. 

Nie pytajcie mnie o nic, bo będę musi...
  • 4
Ledwo zacząłem słuchać i byłem w szoku jak Leszek wspomniał o Lechi Tomaszów. Jestem z Tomaszowa i nie wiedziałem, że ktoś kojarzy klub. Jednak u nas PiS ma duże poparcie to może Mati się zrzuci na stadion by chodzić na 4 ligę i oglądać oklep od rezerw Legii.