Wpis z mikrobloga

juz #!$%@? oczywiście że żaden, najlepiej GS1200 niech kupi bo inaczej max 30km zrobi. I Wy się śmiejecie z ludzi na elektrodzie

Ludwik dobrze gada, musisz się przymierzyć i sprawdzić czy Ci wygodnie. Musisz liczyć się tylko z tym że nakedami na ekspresówce powyżej 100km/h jest uciążliwie, ale pyrkać sobie bocznymi drogami i robić kilometry możesz praktycznie na wszystkim.

650 w wersji S ma bardziej "ścigaczową" pozycję niż Nka, więc jak
@Let_Me_2_Be: jako użytkownik nakeda (do tego 125cc) radze się w to nie pchać, naprawdę. Po mieście to szatan, ale na trasie tragedia. Wieje = zimno, łeb chce urwać, #!$%@? z każdego kierunku, piździ po dłoniach, no tragedia. Nadal mi sie podobaja nakedy, ale to nie jest rozsądny wybór. Dla mnie naked na 125cc gdzie mam tego vmax 100 km/h to już porażka, a co dopiero jakies 500/600cc, nie chce sobie wyobrażac
@19ludwik91: @WyjmijKija @bocznica @Delfin17 @zielony_goblin dzięki mireczki za wypowiedzi i rady.
Wybór między tymi dwoma bo tylko na takie mnie będzie stać.
Chętnie bym wycelował w TRACER 7 ale jest poza moim budżetem.

Ogólnie kupowanie moto według mnie jest trudniejsze jak samochód bo jest dożo mniejsza podaż i trzeba po całej Polsce szukać :/

A co powiecie jeszcze o Yamaha fazer? który z nich jest najbardziej "turystyczny" ?
Ludwik dobrze gada, musisz się przymierzyć i sprawdzić czy Ci wygodnie. Musisz liczyć się tylko z tym że nakedami na ekspresówce powyżej 100km/h jest uciążliwie, ale pyrkać sobie bocznymi drogami i robić kilometry możesz praktycznie na wszystkim.


@Delfin17: skoro może wszystkim to na grzyba ma to robić na nakedzie? Jeśli po to mu moto, żeby robić trasy po 400 km to niech sobie kupi coś czym te trasy będzie miło robić.
@Let_Me_2_Be: do 26k to mozesz brac praktycznie co Ci sie podoba :D a z ergonomia jest roznie. Ja podrozuje na CBR1000 i przeloty po 1000+ wcale nie sa problemem. 2009 rocznik i 180cm wzrostu.
@Let_Me_2_Be: latam nakedami od zawsze, dla mnie sport to niewygodne moto a turystyki nie istnieja (dla mnie brzydkie)
z takim budzetem mozesz szukac czegos powazniejszego chyba ze to pierwsze moto to ogranicz budzet do jakiejs kwoty i szukaj, nie podnos limitu chyba ze na prawde warto, perelka itd,
jesli chcesz latac dluzsze trasy to pewnie owiewka by sie przydala, ale taka to mozna prawie do kazdego moto dolozyc, nawet taka minimalna
@Let_Me_2_Be: patrzysz na ten nowożytny model sv. miałem gaźnika i na wtrysku. na obydwu byłem w Bieszczadach z Wawy, na obydwu brałem środki przeciwbólowe, a i tak na dojeździe do domu miałem łzy z bólu w oczach. pojechałem raz na mazury i przez 2 dni mnie bark bolał. po mieście czy jakieś rundki pod miasto ekstra. jak pomyślę o trasie na sv to mam flashbacki
@Let_Me_2_Be: Budzet masz bardzo duży, więc i wybór spory. Ja obecnie latam na "Kawasaki ER6F (2007)" i bez większych problemów trasy rzędu 700km dziennie mogę robić (dupa boli, ale to na każdym będzie bolała :D)
A co powiecie jeszcze o Yamaha fazer?


@Let_Me_2_Be: zrobilem FZ6N prawie 30k KM, glownie turystycznie i do pracy. Najdluzsza trasa jednego dnia to 1200km przy dobrej pogodzie i powiem, nie bylo zle. Gorzej bylo 600km w deszczu :D
Do nakeda zalozylem mala owiewke i przy zlozeniu dalo rade jechac dluzszy czas 160+. Do tego super silnik, w ktorym do 7kRPM nie dizeje sie za wiele, wiec mozna spokojnie pyrkac po miescie
jako użytkownik nakeda (do tego 125cc) radze się w to nie pchać, naprawdę. Po mieście to szatan, ale na trasie tragedia. Wieje = zimno, łeb chce urwać, #!$%@? z każdego kierunku, piździ po dłoniach, no tragedia. Nadal mi sie podobaja nakedy, ale to nie jest rozsądny wybór. Dla mnie naked na 125cc gdzie mam tego vmax 100 km/h to już porażka, a co dopiero jakies 500/600cc, nie chce sobie wyobrażac jak pizga
@Let_Me_2_Be: na motocyklach bez owiewki przejechałem już sporo kilometrów. Z prędkością 120-130 km/h można nie męcząc się normalnie jeździć miesiącami. Chyba że ważysz 60 kg.
300km to jest jedynie wyzwanie dla jazdy motorynką na oryginalnym silniku. Więc się nie przejmuj wszystkim dasz radę. Najważniejsza jest pozycja. Czym bardziej wyprostowana tym lepsza, czym mniej ugięte nogi tym lepiej ale tylko ciut wysunięte do przodu tak jak jest w nekedach.
SV w wersji
@Let_Me_2_Be: w tej cenie to dostaniesz rasowego turystyka jak cbf 1000f na przykład (chociaż może być teraz ciężej, ale jak poszukasz na grupkach modeli to znajdziesz), swoją drogą polecam bo mam takiego z 2012 i do sportowej turystyki bardzo fajny i bardzo mało pali, bo przy mojej spokojnej jeździe do 5.5 litrów