Wpis z mikrobloga

Po pierwszej jestem pod wrażeniem jaką polaryzację społeczeństwa spowodował występ Blanki xD
Jeszcze bardziej mnie dziwi jednak, że tyle osób uważa, że nic się nie stało, że dała radę i jest zajebiście, a nie jakieś geje Janny. Dosłownie TVP robi obrzydliwą ustawkę, a po 3 miesiącach jest problem do tych, którzy o tym nie zapomnieli xD Te same osoby, które to teraz robią wyśmiewały pewnie strajk kobiet, bo uczestnicy przeklinali, a potem napisali komentarz na wykopie, że czemu się nie potrafi nikt zebrać na strajk w sprawie typu dodatkowy podatek 1% od masła
#eurowizja

  • 10
@9Japko9 przekręt przekrętem, to już możemy się bic między sobą. ale żaden redditorek tfu żyd czy inny francuz nie będzie mi obrażał polski bo piosenka się nie podobała. niech #!$%@?
@9Japko9 dla mnie ta cała sprawa z Blanką doskonale odzwierciedla sytuację naszego kraju i społeczeństwa. Lubimy być ruchami i oszukiwani na każdym kroku, gdy pis chara nam w twarz to mówimy "dobre, bo polskie".

Sama Blanka jest dosyć arogancka, a występ? Przemilczmy. Czy my naprawdę nie potrafimy stworzyć jakiegoś dzieła na poziomie? Taka Ukraina w tym roku pod względem artystycznym nas zjada, imo jeden z najbardziej dopracowanych, Mołdawia też wysoko stoi, a
@9Japko9 bjanka cie spolaryzowala? its kajnda krejze

kiedys moze polska wyzwoli sie z okowów wojenek wewnetrznych i zrozumie ze jedyne sluszne i racjonalne podejscie w biznesie i emocjach to podejscie zachodnie a nie w0jenki p0laczkuf.

btw eurowizja jest po to zeby miec hejterow i zwolennikow. mozesz nie ogladac tez np i tez jest fajen