Wpis z mikrobloga

@EvilToy: bo w powywoływaniu sie na biblię i konserwatywne wartości, nie chodzi o przestrzeganie zasad zapisanych w bibli oraz przestrzeganiu konserwatywnych wartości, a to, by mieć pałkę do walenia lewaków po głowie. Czego znowu nie rozumiesz komuchu Ty jeden ( ͡° ͜ʖ ͡°)!
  • Odpowiedz
  • 3
@LifeReboot: Nie dość, że to porównanie jest nietrafne, bo w przypadku konserwatystów mamy całą masę tego typu hipokryzji, a wegetarianie raczej nie wybijają pół Europy co jakiś czas, to jeszcze powtarzasz ten historyczny mit o wege Hitlerze.
  • Odpowiedz
@EvilToy: słyszałem o wegetarianie który był odpowiedzialny za holokaust, ergo wegetarianie nie mają racji.


@LifeReboot: A ja słyszałem o hitlerze, że pił wodę.

Mamy ci tu powklejać więcej konserwatywnych hipokrytów? Ostatnio miałeś takich w orgio jurnych co chcieli zakazać rozwodów, zgadnij przez co stali się sławni? xD
  • Odpowiedz
Zapomniałeś dodać że to bogobojny pastor. Tak wygląda przestrzeganie 6 przykazania przez protestanckich ajatollahów,


@storyfag: Ale zacznij rozgraniczać, co gość musi mówić w pracy, a co robi w czasie wolnym! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.