Wpis z mikrobloga

ja juz sam nie wiem.
jakis nitro czy inny isamu mieszka sobie z panienka w ladnym i czystym domu, w garazu nowe bawarki m3, m5
a taki dauniel tyle lat strimuje i nic z tego nie ma xd 30 na karku a potezny jupiter dalej z mamusia na melinie xdd

a nie sorry dorobil sie komputera ktory skopala mu noszczita i sie poplakal xdd

#danielmagical #patostreamy
WykopanyDzon - ja juz sam nie wiem.
jakis nitro czy inny isamu mieszka sobie z panien...

źródło: comment_lhMWM6sYWpotPWxysotETAsUfaPMjTqO

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
aaa czyli to porownanie do nitro i isamu to taki zart no oczywiscie xd pewnie te plusy sa za poczucie humoru xd


@don-zwierz:

no dokladnie.
tucznik mowi ze jest topka. a jak luzno porownasz z reszta topki to wychodzi ze jednak nie jest xDD
taka forma zartu ale widac niektorych ostro triggeruje xddd
  • Odpowiedz
@WykopanyDzon:

no dokladnie. tucznik mowi ze jest topka. a jak luzno porownasz z reszta topki to wychodzi ze jednak nie jest xDD


nie no zwracam honor za tak blyskotliwy i jakze zabawny zart xd pomijajac ze przyklady i argumenty srednio trafione to mogles porownac go do mrbeasta, wtedy smiechu byloby co niemiara xd
  • Odpowiedz
@WykopanyDzon:

no, lepiej srednio niz wcale

ciesze sie ze przyznales( ͡° ͜ʖ ͡°) aczkolwiek to przeczy temu, ze plusy sa za jakze zabawny zart skoro argumenty srednio trafione xd chyba nie zwroce jednak tego honoru xd

po co? juz jest smiesznie, tyle wystarczy xD

jak wyzej, jak moze byc cos smieszne skoro jest srednio trafione? xd
  • Odpowiedz
  • 0
ciesze sie ze przyznales( ͡° ͜ʖ ͡°)


@don-zwierz:
a ja sie ciesze ze przyznales ze sa srednio trafione, a nie ze wcale nietrafione ( ͡° ͜ʖ ͡°) z reszta nigdzie nie pisalem ze to sa jakies mocne argumenty, ale juz #!$%@? z tym xD

jak
  • Odpowiedz
@WykopanyDzon: Isamu to ten co streamował udając, że go plecy bolą i nie może chodzić i żebrał donejty od widzów na życie bo jak sam mówił nie ma z czego żyć? Opowiadał, że jedyne dzięki komu ma co jeść to keydrop czy jak ten scamm sie nazywa dzięki któremu okradał swoich widzów (dzieci), swoją drogą ta strona to hazard który jest nielegalny w Polsce. Ten sam Isamu, który ma kilkoro
  • Odpowiedz
@WykopanyDzon: Co do Nitro to już w ogóle patola 1000%. Dziwie się, że nie siedzi w więzieniu, a jedyne co mu zrobili to perm ban na youtubie i streamuje na kicku zarabiając po 20-50 zł na dzień.
  • Odpowiedz
@WykopanyDzon:

a ja sie ciesze ze przyznales ze sa srednio trafione, a nie ze wcale nietrafione

jesli dla ciebie "srednio trafione" jest powodem dla ktorego cokolwiek mialoby byc smieszne to ok xd moze fakt "srednio trafionego" argumentu tak rozbawil wykopkow ale mniejsza xd

to ze jest srednio trafione to nie znaczy ze jest calkowicie nietrafione rozumiesz co to znaczy "srednio" ?

doskonale! mi sie wydawalo ze jak cos jest mocno
  • Odpowiedz
  • 0
jesli dla ciebie "srednio trafione" jest powodem dla ktorego cokolwiek mialoby byc smieszne to ok xd moze fakt "srednio trafionego" argumentu tak rozbawil wykopkow ale mniejsza xd


@don-zwierz:
a jednak. zycie jest pelne niespodzianek xd

doskonale! mi sie wydawalo ze jak cos jest mocno trafione to zasluguje na jakies uznanie ale
  • Odpowiedz
@WykopanyDzon:
Szanuje ze tak wierzysz ze wykopki docenily twoj srednio udany zart. xd cokolwiek bys nie napisal anty daniel to i tak spotka sie to z uznaniem.
konczy sie juz format do wymiany zdan xd
szanuje tez ze jako jeden z nielicznych nie obrazales podczas dyskusji ()
  • Odpowiedz
a taki dauniel tyle lat strimuje i nic z tego nie ma


@WykopanyDzon: Kiedyś, z innego konta, wrzucałem sprawozdanie finansowe jego spółki. Grubas zarobił ponad pół miliona w rok i wszystko przeżarł, wydał na alkohol, fajki, taksówki i drogie telefony. Umysł biedaka zawsze będzie biedny. On nigdy niczego się nie dorobi, bo jest za głupi na to, aby być zamożny.
  • Odpowiedz
@don-zwierz usuń konto bezbeku, bo się rzygać chce, piszesz o wykopkach, a siedzisz 24/7 na tagu i jakieś wysrywy pociskasz żeby ktoś na ciebie zwrócił uwagę.
Niestety, tylko pojedyncze osoby wchodzą z tobą w dyskusję, a tak to każdy ma cię w dupie tak jak twoi rodzice i rówieśnicy, którzy gnębili cię w szkole i byłeś zawsze wybierany ostatni na wf.
Ps. magicale to smierdziele, patusy i francuzy, nawet przeciętny chudy
  • Odpowiedz
@WykopanyDzon: Co wy gadacie... Przecież ma osiągnięcia takie jak np:

Badania naukowe dotyczące alkoholu, czyli jak w krótkim czasie z kogoś zrobić alkoholika który sra pod siebie.

Sprawdzenie instytucji w Polsce dotyczących zwierząt, celowe zaniedbanie psa żeby zobaczyć czy go jakaś instytucja uratuje z
  • Odpowiedz