Wpis z mikrobloga

Jeszcze 15 lat temu żyliśmy w czasach w których wszystkie kobiety miały się za brzydkie, włącznie z ładnymi. Dziś wszystkie uważają się za chodzące cuda i piękności, nawet tłuczniki (kiedy 10-15 lat temu każda bała się być grubą i kojarzyła tą cechę z brzydotą.). 10-15 lat temu wszyscy faceci mieli się za ,,przystojniaków", co to oni nie są za kawalerzy, ,,każda panna by chciała". Obecnie faceci przegrywają z tinderem i hipergamią kobiet, która eliminuje ich równie mocno na apce, social mediach jak i w życiu realnym. Masa mężczyzn ma kompleksy z powodu wyglądu zupełnie tak samo jak niegdyś kobiety. Coraz więcej facetów staje się incelami, czarodziejami, samotnikami, #przegryw ami. Coraz więcej z nich połyka #blackpill uznając jak niegdyś kobiety ,,wygląd to wszystko". Panie odwrotnie - prowadzą coraz bardziej rozwiązłe życie (ale tylko z chadami i pożądnymi normikami), coraz mniej się wstydzą, praktycznie w ogóle nie liczą się ze zdaniem mężczyzn (tak jak robili to mężczyźni 10-15 lat temu w kierunku pań).

Zamieniliśmy się miejscami (ʘʘ)

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #nostalgia #rozkminy #feminizm
  • 14
@Ksut_Melodi: Bez przesady. Kiedyś po prostu normy obyczajowe zapewniały mężczyznom mocny cope na zasadzie - „szukaj, staraj się, bądź miły, a na pewno znajdziesz miłość, bo wyglad u mężczyzn nie ma znaczenia, poza tym twoj wyglad jest ok”. Te same normy temperowały hipergamie kobiet wskazując, ze nie są takie wspaniałe, ze nie mogą być zbyt rozwiązłe, bo „żaden ich nie zechce”. Dzisiaj nie ma norm, zmieniła się demografia, pojawił Internet -
@Vedar: będzie tylko gorzej. Seks roboty "szyte na miarę", z idealnym ciałem i twarzą kogo sobie tam zażyczysz, napędzane sztuczną inteligencja o takiej osobowości, przy której 99% ludzi nie ma szans, czy nawet takie wirtualne AI, kompletnie #!$%@?ą rynek matrymonialny dla obu płci.
@Ksut_Melodi: aplikacje takie jak Instagram czy tinder wywróciły zasady gry. Kiedyś ładni panowie byli na okładkach magazynów(czasami nawet nie ładni a utalentowani/pracowici). Na ulicy naprawdę ładnych widziało się bardzo rzadko i kobieta musiała się czymś wykazać żeby takiego samca zwabić, a teraz wydaje się to wszystko na wyciągnięcie ręki, bo na instagramie każdy może do takiej kobiety napisać - nawet z drugiego końca świata, następnie przylecieć do Polski na 3 dni
@Ksut_Melodi i kiedyś było niby lepiej? Ja nie chciałbym być w sytuacji, że ktoś się ze mną kocha, bo nie ma szansy na lepszego. I gdy idę do łóżka z drugą osobą, to zawsze mam w głowie, że ona w tym czasie myśli o facecie lepszym ode mnie.
@Ksut_Melodi: no nie do końca prawda, bo już 15 lat temu byłem nazywany obrzydliwym karłem xD Myślę, że nic się przez lata nie zmienilo, kobiety od 1900 były uznawane za najpiękniejsze a faceci za podludzi, którzy muszą się o nie specjalnie starać używając biało-rycerskiego kodeksu honorowego ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
będzie tylko gorzej.


@rekkin: będzie lepiej, bo natura stworzyła ludzi tylko żeby mogli się rozmnożyć, a ich szczęście nie jest dla niej ważne. Potrzeby kobiet wykluczają się z potrzebami mężczyzn. Potrzeby kobiet alfa czad, a potrzeby mężczyzn ruchać jak najwięcej. Seks roboty "szyte na miarę" przywrócą stabilizację i sens życia.
@rekkin: Szczerze? No i git, z takim robotem Ty będziesz Panem a jak będzie Ci potrzeba trochę emocji w postaci pokłócenia się czy coś to takiemu robotowi powiesz, żeby się #!$%@?ł o byle co. Jak będzie Ci za dużo nerwów to powiesz, że ma przestać. Git będzie xd