Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ròżowa, 36 lvl, wczoraj byłam podrywana przez wysokiego i przystojnego 27-latka który był zaskoczony że nie jestem jego rówieśniczką ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie był to przypadek, bo wcześniej była podobna sytuacja z atrakcyjnym 32-latkiem który myślał że mam 25 lat, tak samo jak prawie wszyscy nowo poznani ludzie którzy nie wierzą w to kiedy im mówię jaki jest mój realny wiek.

Powiecie - świetne geny, ale nic bardziej mylnego, genów wcale nie mam dobrych. Przepisem na młody wygląd (nie tylko dla kobiet) są dwie rzeczy: tretinoina i krem przeciwsłoneczny 365 dni w roku. Tylko tyle i aż tyle. Do tego oczywiście dużo snu, dużo wody, dużo warzyw, dużo ruchu, zero cukru, palenia i alkoholu. Zacznijcie już w okolicach 30 r.ż. a podziękujecie mi za parę lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#chwalesie #rozowepaski #niebieskiepaski



· Flagi: #000baitalert
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 20
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Tu OPka bez klucza uwierzytelniającego. Do wszystkich którzy wmawiają że chodziło tylko o zaciągnięcie milfa na seks - wpiszcie sobie w googlarkę "tretinoin antiage results", "10 years of using tretinoin", wyszukajcie sobie bloga "alinarose" - dziewczyna ma 37 czy 38 lat i zobaczcie jak wygląda i co może zdziałać tryb życia. Na YT wyszukajcie kanał "mad about skin" - facet ma 37 lat a wygląda na 10 mniej
@mirko_anonim: Ale to ma jakieś efekty zdrowotne poza tym, że wyglądasz młodziej? Bo poza ew. próżnością i chęcią podobania się innym nie bardzo widzę powód żeby tak dbać o swoją skórę. Parafrazując klasyka, gdyby ludzie koło 40 mieli wyglądać 10 lat młodziej, to by Pan Bóg inaczej świat stworzył.
@mirko_anonim ale świetny marketing szeptany,
dopracowany wpis, widać napracowanie, znajoma kupuje od Was tretinoinę wysyłkowo choć ceny masz chore a tu napędzanje popytu widzę na wykopie( ͡º ͜ʖ͡º)