Wpis z mikrobloga

Mam pytanko do #student #studbaza
Jak ogarnąć sobie praktyki na studiach zaocznych, nie będących związanymi z obecnie wykonywaną przeze mnie pracą? Przykładowo, pracuję sobie jako kasjerka, ale wiadomo, taka praca niszczy, więc myślę o zapisaniu się na studia zaoczne, tylko tam jest np. 160 godzin praktyki w jakimś miejscu np. czerwcu. Za praktyki pracodawca nie płaci, więc zostaje bezpłatny urlop.
Czy może macie jakiś alternatywny pomysł?
#studia #praktyki #staz #rozwojosobisty
  • 3
@czajan666 Albo urlop bezpłatny, albo mieć znajomych, którzy podpiszą dzienniczki praktyk zeznając, że praktyki odbyłaś nie pojawiając się na nich, albo na urlopie wypoczynkowym.
Plus jest taki, że nawet jakbyś chciała je rzetelnie robić przez te 160 godzin, to najczęściej będzie tak, że pójdziesz jednego dnia na cały dzień, drugiego wcale, trzeciego na 4 godziny i tak jakoś będziesz się dogadywać mówiąc, że pracujesz na pełen etat.
No ogólnie do zrobienia.
@czajan666: no i też zależy jakie studia i jaka praca, czasami nawet na dziennych wystarczyło tylko powiedzieć gdzie się "pracuje", wypełnić pierdołami dzienniczek i tyle, albo dostać od Halinki z HR zaświadczenie, że pracujesz i potwierdzają to co tam napiszesz