Wpis z mikrobloga

@zaxcer: Zazdroszczę klawiatury, chociaż mogłeś już kupić mechaniczną, jak wydałeś prawie 3 stówy, ale myszka jest najpiękniejsza na świecie. <3

  • Odpowiedz
@najman: klawiatura kupiona za 180 zł także nie nie narzekam... A myszka spoko tylko ma 2 wady, czas pracy baterii i za duży transmitter jeżeli często przenosisz laptopa

  • Odpowiedz
@zaxcer: ja tam widze 3-4 przeciętne/niezle gry.... btw tez chcialem SC kupic ale obawiałem się polaków-cebulaków i jak przypadkiem zobaczyłem w saturnie za 9.99zl w sobote to wziąłem :P
  • Odpowiedz
@kozaqwawa: o gustach się nie dyskutuje :) A gierki za dychę to wszystkiego można spróbować, NWN 2 kupiłem z sentymentu bo przeszedłem na pożyczonej kopii, Starcrafta tylko dla singla którego przeszedłem dawno temu, Shoguna polowałem bo to dobra gra, Chivarly tak wziąłem bo ładne wydanie, RedFaction grałem na PS3 w demu i mi się podobało także wziłąłem, Hard Reset bo polski i Dragon Commander bo podobno niezły
  • Odpowiedz
@zaxcer: SC bo wypada mieć na półce w koncu orginał :) (gralem w to milion lat temu, ale w niedziele odpalilem ponownie), nwn2 mam bo było przy karcie graficznej :P RF cala seria spoko.
  • Odpowiedz
@zaxcer: widzę, że oferta praktycznie taka sama jak u mnie (miasto ~10tys., dwie biedronki sprawdzilem)... Jestem ciekawy, czy w którejś biedronce była chociaz jedna kopia Planescape Torment, Sagi IcewindDale, czy Gothic... Bo póki co chyba żaden mirek się nie chwalił czymś takim... Ale niektore gry fajne wydania, za 9,99 szkoda nie kupić!
yacolek - @zaxcer: widzę, że oferta praktycznie taka sama jak u mnie (miasto ~10tys.,...

źródło: comment_Y81QBYH3ef86Ly54B1LBVXqNq7WJWjiD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@clickPLUS: Ni ma. Wszystkie wydziobali złe ludzie. :(

Chciałem dla siebie Chivalry, ale nie było, a na drugi koniec miasta do innej biedy nie chciało mi się isc. Jutro wpadnę może jeszcze będzie coś ciekawego.
  • Odpowiedz