Wpis z mikrobloga

retard mode off {
Tak zupełnie poważnie mirki. Głośno dzisiaj jest o 8 letnim Kamilku, który musiał żyć z patologiczną matką i ojczymem oprawcą. Ten ostatni maltretował Kamilka miesiącami, przez co dziecko dziś umarło w szpitalu.

Dowiedziałem się właśnie, że sąd rodzinny 3 razy(!!!) stwierdził, że nie ma podstaw aby umieścić Kamilka w pieczy zastępczej.
3 razy!

Tymczasem u Kupców nie minęło dużo czasu od śmierci teściowej, gdy Amelka została im odebrana.

O czym to świadczy? Widzę 3 opcje.

1. Sąd rodzinny w Łodzi jest skuteczniejszy od tego w Częstochowie.
2. Amelka była skrajnie zaniedbana, tak że sąd nie miał innego wyjścia.
3. Kupcowie sami wypchali córkę z Mineralnej, kiedy tylko zrobiła się okazja.

Sam nie wiem co o tym myśleć mirki.

}

#bonzo #patostreamy
  • 34
@TragiKomediant: Straszna tragedia z tym chłopcem... Dlaczego patola ma dzieci, a normalny, ciężko pracując człowiek nie?! I do tego te patusy gotują im takie piekło? Tam u rodziny Kamilka były wielokrotnie sygnały, ale znieczulica, plus popier%%%ne procedury plus zastraszanie dziecka, nie pozwoliły na odebranie. (czesto takie patusy straszą właśnie dzieci: powiesz coś, to ci łeb ukręce albo gorsze rzeczy) To jest koszmar.... co innego jak źle sie w rodzinie dzieje materialnie,
@TragiKomediant: zabranie amelki do bidula to tragedia dla dziecka, ale nie było innego wyjścia. Teraz przynajmniej dziecko ma szansę wyjść na prostą, czego jej życzę. Uważam, że meliny same wypchnęły dzieciora do bidula. ogr bojowy nie ma za grosz jakichkolwiek uczuć czy emocji, tylko wielkie gówno w tym zasranym łbie. Ogr nie dba o nikogo, nawet o siebie, to jak ma zadbać o córkę. W tej patologicznej melinie, co z przykrością
@TragiKomediant: Ja stawiam na opcję numer „3”.

Według Mnie Bonzowie mają większe priorytety niż Amelka. Dziecko zabierało im czas, ograniczało w jakimś sensie. Zwłaszcza finansowym, gdzie nie mając Amelki mogli spożytkować pieniądze na elektrogówna. To są materialiści. Nie ważne co. Ważne, żeby mieć.

Pewnie widzicie, że są pozbawieni podstawowej ludzkiej cechy jaką jest „empatia”. Tiger to chory psychicznie narcyz. Do tego mitoman. Kobra? Szkoda strzępić ryja.

A co do tego chłopca
@TragiKomediant: A ile trwało , nim się skapnięto, że ojej 5 lat a ledwo słowa wymawia? Może sami wypchnęli chcąc się pozbyć "bagażu" a może nie. Diabli wiedzą, ale wiem jedno, ktoś kto krzywdzi świadomie dziecko, czy to psychicznie czy fizycznie a drugi "rodzic" nie reaguje, to jak napisano wyżej: kara śmierci to za mało.
@TragiKomediant: jest jeszcze jedna kwestia, ojczym Kamilka był recydywistą, z bogatą historią przemocy, który zabił pierwszy raz mając 7 (!) lat i w zasadzie większość życia spędził w instytucjach izolujących go od społeczeństwa. Niebezpieczny i nieprzewidywalny człowiek, matka zapewne nie lepsza.
Tutaj zawiódł system, który miał ochronić dziecko, kupowano wyjaśnienia „matki” (dzieciak się przewrócił, wylał na siebie herbatę) może z lenistwa, może ze strachu przed zemstą zaćpanego patusa. W #!$%@? smutna
@inverted08: nikt ich nie dojedzie bo naczelnik więzienia miałby #!$%@?. To będą najlepiej strzeżone osoby w całym ZK po tym jak medialna stała się ta sprawa. Słyszałeś żeby trynkiewiczowi spadł włos z głowy w trakcie odsiadki? Tak samo plichta z Amber Gold - gdyby puścili go na cele z innymi więźniami to w 3 minuty wyśpiewały gdzie ukrył kasę gdyby się nim zajeli. Oni w więzieniu będą mieli status vipow (oczywiście