Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ku przestrodze. Uważajcie tam na siebie w tych związkach #niebieskiepaski - jestem już na szczęście jakiś czas po #rozwod ale od czasu do czasu mam jeszcze jakieś niespodziewane flashbacki. Otóż moja ex w dwie godziny po zdradzie nie mogła już wytrzymać z resztkami swojego obrzydliwego sumienia i przyznała się do #zdrada. A wiecie, jak to zrobiła? Leżąc koło mnie na łóżku, chwytając mnie za dłoń i zaciskając ją na własnej szyi, mówiąc "#!$%@?łam". Gorączkowo wyrwałem własną dłoń i zapytałem grzecznie co ona #!$%@?. Potem jeszcze kilkukrotnie prowokowała mnie do tego, abym ją uderzył, "bo na to zasługuje". Dzisiaj jak sobie o tym pomyślę, że może chciała mnie jeszcze #!$%@?ć na minę na koniec na jakąś przemoc domową czy coś, to aż mam dreszcze. Pamiętajcie: jakikolwiek syndrom #!$%@? w głowie - uciekajcie i nie oglądacie się za siebie, nawet jak myślicie, że "lepszego #rozowypasek nie znajdziecie". Ja znalazłem 100x lepszego i wreszcie jestem szczęśliwym człowiekiem. Uważajcie na siebie, serio #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • 15
✨️ Autor wpisu (OP): @programista15cm Tagowałem tutaj jakimiś przegrywowymi czy blakpilowymi tagami, że się udzielasz? Jak nie to wracaj do swojej jaskini użalania się nad sobą i daj normalnym ludziom porozmawiać o realnych problemach.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord