Wpis z mikrobloga

Ludzie, pomożecie? Mój uczeń z korków z 3 klasy jedzie do USA, bo jego ekipa doszła do finału Odysei Umysłów i zbierają na podróż i zakwaterowanie. Pokażecie jak wykop efekt działa, gdy chodzi o wspieranie edukacji młodych? Pokażcie, ze na tym portalu nie liczą się tylko patostreamy, polityka i przegryw! #wykopefekt #usa #wroclaw #nauka https://zrzutka.pl/final-swiatowy-odysei-umyslow-wspieramy-mlodych-geniuszy-z-wroclawia
Nenciak - Ludzie, pomożecie? Mój uczeń z korków z 3 klasy jedzie do USA, bo jego ekip...

źródło: 1F1358D9-04CA-46DD-8FED-24FB3DADF940

Pobierz
  • 33
@Nenciak: XD

Wednesday arrival package will be $650 per person. Tuesday arrival package will be $735 per person. This includes room, meals, shuttles around campus, access to all events and the registration fee. If choosing to say off campus, the fee is $3000 if registering within two weeks of your tournament. This fee includes everything mentioned above other than room and meals.


Przecież to jest golarnia z hajsu dla frajerów
@Nenciak: 7 dzieci, 2 trenerki i jeszcze opiekunowie? To te trenerki nie mogą się opiekować tymi dziećmi? Już wam odejdzie 10k ze zbiórki. W ogóle niech tych opiekunów będzie 2, daje 11 osób to macie po 15000 złotych na osobę za tydzień.

Transport z Chicago do East Lansing policzony na 1600$, a ja znajduję w 2 minuty pociąg za 30$/osoba na 22 maja.

KLM ma lot z Warszawy za 2600zł, co