Wpis z mikrobloga

Czy można być przegrywem mimo dobrego wyglądu i wzrostu i nie mieć powodzenia u kobiet bo np coś go blokuje ? nie wiem np mieszkanie ze starą, introwertyzm, brak prawka, kiepska praca lub jej brak, słabe skille, brak wzorca meskiego znacie jakieś takie przypadki a może po sobie to widzicie? czy po prostu takie coś jest nierealne a jeżeli jest to bardzo mały %

#blackpill
  • 15
Jak jest się ładnym to kobiety potrafią same podrywać chłopa.


@Kindybal_xD: a jak jest szczęściarzem to nawet wygra Ferrari ale nie zostanie od tego kierowcą wyścigowym bo może nie mieć prawka ani umiejętności żeby je zdobyć nie mówiąc już o szybkiej jeździe. Tak samo jest z kobietą, jak nie wie co z nią zrobić to na podrywie się skończy.
@TTedbundYY: Jak najbardziej. I najgorsze w tym wszystkim może być to że nie da się poznać konkretnej przyczyny takiego przegrywu. Niby wszystko powinno wskazywać że ktoś taki powinien sobie znaleźć dziewcznynę ale sobie nie znajduje choćby nie wiem jak próbował.
@TTedbundYY: Jezeli ktos ma naprawde dobry wyglad to jest to bardzo malo prawdopodobne, tacy ludzie pewnie istnieja, ale to jest kompletny margines. Duzo wiecej jest ludzi, ktorzy wyglad maja OK, ale jest u nich jakis problem, zwykle z mentalem. Ja np. mam calkiem ladna twarz, ale to jest moj jedyny atut. W zasadzie wszystko inne przemawia na moja niekorzysc.
@TTedbundYY: Właśnie o to chodzi że nie. Co jak komuś takiemu za każdym kolejnym razem się nie udaje w wyniku zbiegu innych okoliczności? To może być na przykład trafianie cały czas na zajęte kobiety.