Wpis z mikrobloga

@znikam5: poczytaj na forach/grupkach fb poświęconym corsie, na pewno ktoś już poruszał ten temat. Może majster Ci dorobi wyjście aux-bt.

Ewentualnie będziesz musiał kupić "wyższe" radio, żeby była w ogóle możliwość domontowania auxa i bt.
@znikam5: że wam się chce #!$%@?ć z tymi transmiterami FM to szacun. Nie dość, że dźwięk jak ze studni, to weź to połącz za pierwszym. Tylko zmieniarki, ja mam WEFA i jest klasa.
transmiter? zostałeś w 2012 roku?


@xionze: Wiadomo że jakość dupna, ale taki transmiter działa :) kiedyś się w to bawiłem.

@znikam5

Ja np. u siebie kupiłem na aliexpress chińskie radio 2din dedykowane do danego samochodu :)
Mam tam:
- wyświetlacz ok. 8 cal
- 2 usb, 1 do internetu przez modem, drugie do pendrive z muzyką
- BT to oczywista oczywistość
- jest to android, więc mogę np. otwierać zdalnie bramę
Pobierz
źródło: 20220314_073707 (2)
@xerox75: jak już się #!$%@?, to weź chociaż sprawdź co to jest zmieniarka chociażby Wefa i jakie ma funkcje. Jak się zatrzymałeś na zmieniarkach CD a muzyki słuchasz z discmana, to spuczuje
@znikam5: przerobiłem trochę transmiterów za pisiont złotych, żaden nie był dobry, aż w końcu kupiłem ten https://www.x-kom.pl/p/501377-zestaw-glosnomowiacy-roidmi-transmiter-fm-mojietu-roidmi-3s.html
I jeżdżę z nim zadowolony od 4 lat.

@Wiskoler_double: chyba żartujesz. Jest możliwość ustawienia odpowiedniej częstotliwości transmitera, poza tym u mnie nie rozłączy telefonu z transmiterem dopóki go nie wyciągnę. Mogę wozić słuchawki bluetooth wyjęte z pudełka czy cokolwiek - transmiter jest ustawiony na priorytet i nie przełącza się na inne źródła.
@JohnFairPlay: ale masz świadomość, że to do radia OPa może nie zadziałać?

@znikam5: poszukaj w google jak człowiek zamiast żebrać o gotową odpowiedź - w zależności od tego jaki wariant radia masz albo ma fabrycznie piny pod AUX w wyjściu i wtedy propozycja @JohnFairPlay zadziała albo nie masz pinów pod AUX i pozostaje transmitter FM (straszne gówno, nie polecam). przeróbka radia (szukaj na OLX speców, ja parę lat temu ogarniałem