Wpis z mikrobloga

Dziewuchy dziewuchom jak zawsze w formie xDD #bekazlewactwa


@fanmarcinamillera: Może dla niektórych to nie do pomyślenia ale każda kobieta może potrzebować dostępu do aborcji niezależnie od orientacji seksualnej.

Jak dla mnie to nie potrzeba wyszczególniać preferencji seksualnych. Wystarczy dodać, że kobiety potrzebują aborcji. Nie trzeba pisać lesbijki, bi, niebinarne, helikoptery bojowe etc.

Nie potrzeba wyszczególniać poszczególnych grup.


@CzyWszystkoJestJuzZajete: No właśnie chyba trzeba skoro ten wpis ma tyle plusów. Sporo
Lesbijki chcąc mieć dziecko mogą skorzystać z banku nasienia i zapłodnić się sztucznie. Ewentualnie dać się zapłodnić facetowi. Aborcji potrzebują gdy okaże się, że płód rozwija się nieprawidłowo. Także nie do końca taka #bekazlewactwa, no ale to trzeba pomyśleć, a z tym u niektórych ciężko.


@GryzeKisiel: ba! Mogą być w ciąży, jeśli jedna lesbijka jest cis kobietą, a druga trans kobietą z penisem (ruchliwość plemników u takich osób jest mniejsza,
Dały przykład mniejszej grupy


@GryzeKisiel: Po co mam dawać przykład jak sam powiedziałem, że nie widzę sensu wyszczególniania grup pod kątem preferencji seksualnych? Kobieta = Może zajść w ciąże = aborcja może być potrzebna. Tyle.

@Morf Tylko pytanie. Czy ten wpisa ma tyle plusów bo trzeba "edukować" czy dlatego, że "hehe #bekazprawakow. Bo wiecie hehe prawacy nie widzą, że lesbijki to też kobiety, a nie hehehe helikoptery bojowe".

Lesbijki chcąc mieć dziecko mogą skorzystać z banku nasienia i zapłodnić się sztucznie. Ewentualnie dać się zapłodnić facetowi. Aborcji potrzebują gdy okaże się, że płód rozwija się nieprawidłowo. Także nie do końca taka #bekazlewactwa, no ale to trzeba pomyśleć, a z tym u niektórych ciężko.


@GryzeKisiel: daj spokój, przeciętnemu wykopkowi na hasło lesbijka gotuje pod kopułą jak na widok chłopa przebranego za babę w kabarecie. Baba z babą normalnie ten
@GryzeKisiel: Po co mam dawać przykład jak sam powiedziałem, że nie widzę sensu wyszczególniania grup pod kątem preferencji seksualnych?


@CzyWszystkoJestJuzZajete: Przecież ja nie napisałem żebyś podał przykład, tylko że one DAŁY przykład

@GryzeKisiel: kobiety lubiące grać na komputerze też potrzebują aborcji, ale o tym nikt głośno nie mówi.


Jak widać edukowanie ludzi jest potrzebne i post przyniósł jakiś skutek. Pojawił się tutaj, mogła się rozwinąć dyskusja i pewne rzeczy