Wpis z mikrobloga

@kocham-pati-3: A od kiedy łączysz stanowisko z kompetencją? Nie znasz karier Nikosiów Dyzma, w swoim otoczeniu? Każdy takie kariery zna, bo tatuś radny, bo xionc kochanek, bo ma płaski brzuch oraz rude włosy kręcone naturalnie, a prezes spółki lat 65 w 1980 roku miał taką koleżanką co była taka miła i miała rude kręcone włosy, ale pojechała do Szwecji za chlebem i nie wróciła. Przy takich sytuacjach dyplom może być z
A od kiedy łączysz stanowisko z kompetencją? Nie znasz karier Nikosiów Dyzma, w swoim otoczeniu? Każdy takie kariery zna, bo tatuś radny, bo xionc kochanek, bo ma płaski brzuch oraz rude włosy kręcone naturalnie, a prezes spółki lat 65 w 1980 roku miał taką koleżanką co była taka miła i miała rude kręcone włosy, ale pojechała do Szwecji za chlebem i nie wróciła. Przy takich sytuacjach dyplom może być z Wyższej Szkoły
@kocham-pati-3: zarobki i stanowisko nie zawsze ida w parze z inteligencja i obyciem. Ja pracuje z wieloma osobami 35+ ktore zarabiaja po 150-200k EUR brutto rocznie a nie ogarniaja rzeczy typu jak w gmailu odpowiedziec na email rozeslany do calej firmy zeby odpowiedz poszla tylko do nadawcy, maja publiczne konta na social mediach na ktorych czesto pojawiaja sie dziwne rzeczy (kiedys ktos znalazl post cto z facebooka, gdzie wstawil fotke swojej
@kfiatek_na_parapecie: @good Czyli stawiacie, że weszła od korpo drzwiami z tyłu? Brzmi to nawet zabawnie! Aż mi się przypomniała moja koleżanka z technikum co jej ojciec miał firmę transportową z 10 TIR-ami i do czasu żyły ona jedynaczka lat 18 i matka lat 40, wakacje bajlando, Teneryfa latem, Alpy zimą, jedynaczka na 18 dostała nową A-klasę i tak dalej, ale ojciec dostał zawału w wieku 44 lat, podobno karetka jechała 40
@kocham-pati-3: HR ówki to z reguły prostytutki z roxy gdzie klient ogarnął jej robotę za ruchanie podczas pracy. Kiedyś koorwy premium z roxy ogarnialy posrednictwo w nieruchomościach. Jka rynek był to sie podorabiały teraz rynku nie ma to ida w Inną nisze. Temat wypowiedziom analu to dla nich jak mowa o smarowaniu masłem. Ale tematów nie poruszają i nie komentują z gołodupcami.

Obecnie jak się szuka programisty 15k do projektów informatycznych